Když se ženy navzájem obdarují

Ráda píšu články, ale dnes jen stručně…

Jistě máme hodně práce- shánění dárků, dokončování pracovního roku, atd, atd..

Vzpomínám si, když jsem byla malá, v obýváku u babičky na stole byla nádherná dřevěná chaloupka, která svítila, vedle ní svítící jezírko, kolem z moduritu udělaný les a zvířátka, po straně pařez s dírou do kterého se dával vánoční stromeček.

Mělo to své jedinečné kouzlo. Nikde jinde jsem nic podobného neviděla. Vyráběl to můj pradědeček a já se často ptala- kde na to ty lidi brali čas?

Neměli telefony, televizi, ani ambice podnikat a duchovně růst.

Možná bych také potřebovala alespoň na chvíli v té době žít, abych se alespoň na chvíli nudila a měla čas něco takového tvořit.

Anebo je to jinak…možná bych nemohla dělat to, co dělám. Nemohla bych trávit čas v nahrávacím studiu. Nemohla bych trávit svůj čas na dovolených s rodinou a kamarády.

Čím jsem byla starší, měla jsem Vánoce méně a méně ráda. Až do minulých Vánoc, kdy jsem dělala Vánoce pro naši dceru.

Nechtěla jsem, aby byla úplně mimo, ze všech dárků a tak jsem ji udělala cestičku ze svíček po celém bytě a dala ke každé jeden dárek. Až došla ke stromečku. Bylo to krásné. Na každý dárek měla dostatek času.

A víte co? Společně s několika ženami jsme se rozhodli dávat dárky také tak postupně. Ale ne dětem, ale tentokrát Vám milé ženy.

Připravili jsme pro Vás online adventní kalendář, každý den jeden dárek připraví jedna skvělá žena.

Těšíte se? Chcete dárečky? Chcete cítit, že Vás někdo oceňuje? Pak se podívejte zde:

 

Pavla Skálová
Mým největším darem je vidět energii člověka a vztahů. Čtu v energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *