Bojíte se ztráty magnetismu ve vztahu?

Nevíte kam dál posunout vztah?

Láká vás tantra?

Pak je tu pro vás eBook Jak pečovat o orgasmický potenciál vztahu tantricky.

Je pro vás, pokud chcete prožívat naplno lásku, vášeň, intimitu, intuici.

 

Jedinečná tantrická kniha: spojení tantry a rodiny.

Jsme tvůrci toho, co prožíváme a co se nám děje.

Někdy se ztrácíme v tom, co nás někdo učí, někdy si sami na sebe nahrneme milion úkolů, abychom byli spokojení, šťastní milovaní. A najednou je té práce na sobě i na tom, co chceme dokázat nějak moc.

Zastavit se a otevřít novým možnostem prožívání ve vztahu, je skvělá příležitost jak přožít nové roviny smyslnosti i spirituality.

Hojnost vztahu

Starat se o svojí energii a potenciál vztahu má jednoznačný přínos v tom, že se cítíte spokojeně a milovaně. Vnímáte dostatek a hojnost všeho, co život je schopný dávat. Plné orgasmické uspokojení přináší klid a důvěru v život. Přináší pocit naplněnosti a lásky.

Pravidelné praktikování jednoduchých cvičení utvrzuje schopnost prožívat naplno rozkoš.

Spokojená intimita otvírá bránu plných prožitků. Přirozeně učí prožívat přítomnost ve všem, co děláme.

 

Co získáte?

Originální tantrickou knihu.

Psanou lektorkou tantry, terapeutkou a mámou tříleté dcery.

 • Praktická tantrická cvičení pro jednotlivce

  Praktické návody pro oživení energie Návody jak se vrátit ke svému vlastnímu orgasmickému potenciálu. Jednoduše, jasně napsané. Co udělat, abyste cítili vlastním tělem naplno. Prožívali rozkoš a krásu prožívání.
 • Intimní cvičení pro partnery

  Praktická cvičení pro nalezení potenciálu vztahu. Tantrická cvičení. Partneři, můžete objevovat spolu cestu smyslnosti, vášně a radosti. Můžete i po několikaletém vztahu být znovu zamilovaní a být na začátku ve vzrušení a touze.
 • Cvičení s dětmi

  Společné objevování kreativity, spontálnosti a uvolnění.
 • Vlastní zkušenosti

  Nebojíme se sdílet své zážitky z rodinného a tantrického života. Každé cvičení je doplněné vlastními vzpomínkami a zážitky, nejen ze světa tantry, ale také ze světa terapie a osobního života.
 • 30 dní garance vrácení peněz

  Přeji si, abyste byli spokojení, abyste se nemuseli rozhodovat mezi strachem a chutí prožívat!
 • Bonus emailový kurz Pět týdnů plných vášně

  Pět týdnů plných vášně- emailem vám přijdou konkrétní cvičení. Nápady a cesta k rozkoši.
 • Černobílá verze

  Pro snadný tisk. A snadné zapisování poznámek.

Reference

eBook je doslova "našlapaný" praktickými cvičeními a návody.

Naďa SuchánkováTerapeutka/ www.nadasuchankova.cz

Mně se to líbí moc! Je to odvážné a také důležité, nový rozměr prožívání, který tu chybí!!!

Andrea Slukováwww.andreaslukova.cz

Tato kniha je velmi inspirativní. Tantra mě zajímá už delší dobu, ale ještě mě nikdy nenapadlo, že lze zapojit i děti. Už z úvodu je znát že autorka je moudrá žena s mnoha zkušenostmi. Jak jsem četla dál, neustále mě u cvičení napadalo: To musíme vyzkoušet, je to skvělý nápad a přitom tak jednoduché zrealizovat! Pavla ukazuje, že někdy stačí málo k tomu, abychom si začali mnohem víc užívat našeho života s partnerem i dětmi. Ukazuje, jak být opravdu spolu a ne jen vedle sebe. Doporučuji každé ženě a každému muži. Získané informace ocení celá rodina.

Veronika Burgaud

Proč píšu tantrický eBook

Absolvovala jsem mnoho kurzů a odučila spoustu hodin. Praktikovala jsem tantrická cvičení, aktivní meditace a učila se různým typům masáží.

Poznala jsem mnoho lidí i jejich příběhy intimity a tantry. Slyšela jsem často stížnosti, jak nefunguje v rodinném životě sexualita.

Lidé chtějí ochutnat tantru a přitom se bojí být někde na semináři.

Čtěte tuto knihu a zkoušejte ve svém vlastním tempu doma.

Vybrala jsem to nejdůležitější z tantrické a terapeutické praxe pro váš orgasmický potenciál vztahu.

Říkám: "Ano můžete prožívat. Ano můžete cítit. Ano můžete být podporovaní a milovaní. Nejste na to sami. Jsem tady s vámi."

0

Bonus:

EMAILOVÝ KURZ PĚT TÝDNŮ VÁŠNĚ

Je to praktický dárek pro tebe- pro vás. Přečíst tantrickou knihu je jako číst román. Dotkne se vašich emocí, ale nic se nezmění, pokud to nevyzkoušíte.

Tantra je prožitek.

Můj kurz ti bude pět týdnů přinášet tantrická cvičení, která můžeš vyzkoušet. V onlein světě někdy znamená nikdy. Máme tolik informací... že nemáme čas se vracet ke staženým souborům. Nevracej se, praktikuj. Budeš odměněn/a krásnými prožitky

 

Autorka Pavla Skálová

Jsem Pavla Skálová- Mojí vášní je objevovat tantrická učení a propojovat je s rodinným životem. Mojí nejsilnější stránkou jsou zkušenosti a praxe s tantrickými cvičeními, rozjímání i léčením. Ukazuji, jak vnést vše neobyčejné z kurzů do běžného života.

Je krásné cítit, jak se navrací energie rozkoše a plynutí. Je krásné cítit své tělo a emoce jako dar. Miluji prožívání tělem, emocemi, srdcem i energií. Miluji život.

 

Jsem především praktik. To co se na seminářích naučím praktikuji doma pravidelně. Zkoumám jestli konkrétní cvičení, meditace, tanec má nějaký efekt.

Má práce je vyjímečná, protože spojuji tantru s rodinným životem. Cítím se jako ochránce rodiných vazeb. A zároveň nepodporuji předsudky.