Recy batolecí nosítko

Pro dceru, když jí bylo půl roku, jsem koupila ergonomické nosítko, které bylo skvělé, pak jsem koupila z alliexpresu levné a ikdyž špatné není, tak mi úplně nesedlo. Měla jsem chuť mít nějaké skvělé batolecí nosítko, když byla trochu větší, ale přišlo mi to drahé.

Ani se mi nelíbili látky, mě moc neláká nosit koníky a berušky na sobě.

A tak jsem hledala střih na webu. Nejdřív jsem ušila celé nosítko. Jenže jsem nesehnala dostatečně kvalitní přesky a materiály na popruhy.

Udělala jsem spoustu chyb a bylo mi jasné, že střih který mám, není úplně podle mého. Naše dcera potřebuje z nosítka koukat, takže nosítko musí končit na krku. Vzala jsem nůžky a střih ustřihla.

Rozebrala jsem to levné nosítko a jeansovou sukni. Zkompletovala a to co vzniklo vidíte. Je to naprosto vynikající batolecí nosítko. Nosího i můj partner. Na břiše, na zádech.

Já osobně miluju tohle nosítko při uspávání a jízdě na koloběžce.

Nosim ho už přes rok a jsem s nim spokojená maximálně.

Materiál: ergonomické nosítko, jeansová sukně a triko.

Střih- inspirace zde.

     

Před šitím to bylo takovéhle.

 

 

A aby to nebylo dceři líto, ušila jsem jí nosítko na panenky- materiál- přesky ze starých batohů a květinová látka z povlečení.

A asi napodobuje maminku ve všem:) Když maminka může jezdit na koloběžce s noítkem, proč by ona nemohla na motorce, s miminkem?

Přeji všem hezkou zábavu při nošení i při tvoření.

   

Jsou to rok staré fotky a stále nám slouží skvěle.

Třeba vám budou také inspirací:)

 

Pavla Skálová

Mým největším darem je vidět energii člověka a vztahů. Čtu v energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti.

Můj příběh si přečtěte zde

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *