Rodinné štěstí a kojení…na otce nezapomeň

Dlouho jsem zvažovala, jestli napsat o tématu, které se mi v mé praxi terapeutky opakuje. Protože se nejspíš nezavděčím ani těm, co podporují kojení ani těm, co jsou proti kojení. Ale zkuste si přečíst následující článek dokonce.

Spokojenost rodinného štěstí nezačíná u uspokojeného dítěte. Ale u spokojené ženy a vztahu.

 

Pavla Skálová

Mým největším darem je vidět energii člověka a vztahů. Čtu v energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti.

Můj příběh si přečtěte zde

Komentáře
 1. Kateřina napsal:

  Mám 4deti teď poslední syn má 10mesicu a stále kojim už bych i rada přestala ale podle mě to nejde .Syn odmítá flašku chce jen prso a to mě vyčerpává i když na druhou stranu jsem si řekla že si to poslední dítko musím užít co nejdéle to půjde tak nevím jak to dopadne

  • Pavla Skálová napsal:

   Já osobně si myslím, že to je na Vás, udělat si to tak, aby to bylo příjemné pro obě strany. Já sama jsem si kojení užívala a i přesto jsem začla svojí dceru dávat na čtyry hodiny dvakrát týdně mému muži. Zvládali to skvěle a mají hezký vztah. Když byla s ním, na prso si ani nevzpoměla. Uměl ji krásně uspávat bez flašky i prsa. Nakrmil jí, vykoupal, mají dodnes své rytuály. A pak mu usnula v náruči, nebo v posteli.

 2. jamaineOa napsal:

  Bravo, una frase …, grande idea
  jamaineOa

 3. pron best napsal:

  rwEy9u Thanks for the article post.Much thanks again. Great.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *