Párová tantra

Zvu tě muži a ženo na večer, kdy budeme mít možnost ponořit se do niterného prožívání srdce. Společně se ucítíme potenciál vztahu, ve kterém žijeme. Probudíme smysly tak, aby naše tělo mohlo prožívat více vášně a rozkoše. Otevřeme se radosti z plynutí v energii.

  • Pro koho je to dobré: Pro každého kdo s prožitky svého těla a smysly s partnerem, které vedou k živosti, vášni, spokojenosti a naplněnosti.
  • Proč: Dostanete příležitost prožít se navzájem v opravdovosti. Pohybem a meditací uvolníte mysl, oživíte a zcitlivíte tělo. Díky tomu se budeme moci potkat se svým partnerem v hloubce svého srdce. Tento zážitek, se stane výživou pro vztah.
  • Co? Základem je tanec, vedená meditace v pohybu, cvičení vedoucí k naladění se na společné dary vztahu, cvičení prohlubující smyslnost.

 Tantra to je svoboda, nic nemusíte a můžete všechno.

 

Tantra v Českých rodinách

Kdyby západní svět neignoroval touhu po naplněném milování, nebylo by potřeba hledat v tantrických učeních odpovědi na otázky:…

Celý článek

V okamžiku vzpomínka na celý život

Příběh mého života mi proběhl během několika minut, před natáčením online kurzu „Tajemství naplněné intimity.“ Možná se…

Celý článek

Mít odvahu projít studem

Stydíš se, co s tím? Stydím se, řekla jedna mladá žena a rozhodla se zatnout zuby a raději…

Celý článek