Křest eBooku Orgasmický potenciál rodiny

Tak se to blíží…Křest eBooku Jak pečovat o orgasmický potenciál rodiny.

Když jsem byla malá, chtěla jsem být princeznou, zpěvačkou, popelářem. Chtěla jsem být stejně skvělá, jako byl můj děda… Byl to ten nejúžasnější člověk na světě.

Nevim, jestli by byl na mě hrdej dnes, protože na tantru všichni pohlížejí různě. Napsala jsem eBook čistě ze svého srdce a zkušeností. Navazuje na mojí praxi lektorky a terapeutky. A jsem hrdá na to, že mé srdce je plné lásky. A tak vás zvu na křest eBooku, který spojuje tantru a rodinný život, ženské i mužské kvality…

Je plný propojení s reálným životem a vzpomínkami na lidi, kteří se mnou sdíleli. Ti, co tantru nikdy nezažili, říkají, že je to odvážné a potřebné téma.

Jednoduché jasné cvičení, které jsem doplnila emailovým kurzem. Aby slova napsaná nezůstala jen v pomyslném šuplíku.

Je za mnou tříměsíční maraton- psaní, dělání grafiky, tvorba letáků, příprava webových stránek…

Tři měsíce chodit spát ve tři ráno a vstávat k dceři, v sedum…už ani nevím jak jsem to mohla přežít. Když něco člověk chce, tak vlastně nepotřebuje ani jíst ani spát.

Díky psaní jsem poznala nové úžasné lidi a utvrdila se v tom jak skvělé je mít přátele a úžasného muže, který se vším pomáhá a má vás rád. Děkuji.

Přijdete? Křest eBooku v Plzni

Bylinný ateliér-Ateliér Lucie Kužílkové, Veleslavínova 30/32, Plzeň

Datum: 10.května

Čas 17.30

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.