Nová prsa

Také jste tlačení do toho, abyste zůstali stejně krásní, mladí, sexy navždy? Ale ve skutečnosti toužíte po lásce, přijetí, uznání? Takových žen je mnoho a mnoho. Jen se o tom nemluví.

Mluví za nás reklama a společnost a ta očekává, že utratíme hodně peněz za to, abychom byli jak z obrázku.

Pokud je v dnešní společnosti někdo sám se sebou spokojený, tak je výjimkou.
Četla jsem studie, které říkají, že už holčičky ve školce, by si přáli, vypadat jinak než vypadají. Ve školách se to zhoršuje a dívky trpí frustracemi z toho, jak vypadají.

I mě můj první kluk přemlouval, ať jdu na plastickou operaci prsou. Já to tenkrát neudělala. A jsem vděčná. V sedmnácti mě ani nenapadlo, že mi někdy bude 36. To pro mě byli lidi v důchodu. A že pro mě bude důležité, jak se cítím ve svém těle. A ne to, jestli mám na těle každý detail v pořádku.

Vzpomněla jsem si na několik příběhů, které měli stejné jedno téma: plastická operace prsou.

První příběh: Stojím proti mladé nádherné ženě. Jsme na ženském semináři. První den mi vypráví, jak kvůli svému příteli si chce nechat zvětšit prsa.

Šestý den, kdy se noříme neustále do svých pocitů a hlasu svého těla a podvědomí, přede mnou najednou stojí ona, nádherná šťastná žena. Spojená se svými poklady. Spojená s energií svých prsou. Potkám ji ještě po dvou letech. Rozešla se s tehdejším přítelem a našla si muže, který je unešený z její krásy

Druhý příběh: Jsem s ženou, která si nechala udělat implantáty. Od toho momentu řeší neustále nějaké zdravotní problémy. Jedno prso implantát nepřijalo. Muž, kvůli kterému si je nechala udělat, se s ní krátce po operaci rozešel. Ano, hlavním důvodem proč šla na operaci bylo, že se jí muž smál, že nemá hezká prsa. Najednou byla sama. Necítila se dobře ve svém „novém těle“. Brečela a brečela. Její sebevědomí zmizelo.

Třetí příběh: Objímám ženu, která má několik let implantáty. Její hrudník vypadá krásně, ale…Ptám se, co byl její důvod nechat si udělat implantáty. Odpovídá, že se chtěla cítit více žensky, více sexy. Chtěla být více přijatá a nebýt sama. Paradoxně od operace je více sama. Možná má hezčí fotky. Ale pocitově? Nechce se objímat, protože se od ní lidé odtahují.

Je jim nepříjemné, jak tvrdé implantáty, křehký moment objetí zničí. Jednoduše jsou tvrdé.

Čtvrtý příběh: Poslední příběh je ženy, která ke mně přišla před lety na energetické čtení. Celý život trpěla méněcenností. Neměla partnera. Její sebevědomí bylo na bodě mrazu. Při energetickém čtení se vše znovu a znovu točilo kolem ňader. Celé její podvědomí říkalo: „Jsi k ničemu, protože máš malá prsa.“

Další její téma bylo, že od malička cítila, že není dobré být holčičkou a moc si přála být jako kluk. Skoro to vypadalo, že se tak moc bála být dívkou a ženou, že její tělo zůstalo v obrazu mladého kluka.

Pracovali jsme s vědomím a doporučila jsem ji meditaci prsou na doma. Měla se každý den ladit na svá ňadra, alespoň několik minut. Opouštět stará přesvědčení a s nádechem nabírat do svých ňader energii lásky, něhy, krásy, ženskosti.

Viděla jsem ji po několika měsících. Do místnosti kráčela nádherná sebevědomá žena. Byla krásně oblečená, usměvavá. A říká: „Já se zamilovala a tomu muži se moc líbím.“

Věřím, že plastické operace jsou asi důležité pro lidi, co musí být krásní na fotkách či filmech. Ale pro běžný život?

Operace není kus oblečení, které se dá svléknout, když už se Vám to nelíbí, když to zestárne, když to tělo nepřijme.

Pokaždé se u takového příběhu ptám: „Proč nedostali nějakou jinou radu“?

Pro člověka je důležité to jak se cítí. A když se ponoříte do pocitu, jak se cítí Vaše tělo, Vaše ňadra, je tam touha mít v sobě kus něčeho umělého? Mít další jizvy? Další trauma?

Všem bych doporučila před takovou operací: „ Jděte a najděte ženu nebo muže, který takovým zákrokem prošel. Ptejte se: „ Jsi od toho momentu šťastnější? Jsi stále stejně zdravá/ý? Reaguje na tvojí proměnu dobře okolí? Tvůj partner? Jsi sama?“ A pak tu ženu obejměte. Ciťte to všechno upřímně. Chci, aby se se mnou lidé v objetí cítili takhle?

Ta žena, není horší než žena, co implantáty nemá. Možná musela projít ještě těžším přijmutím než je přijetí malých prsou. A to je tabu. Reklama na stále krásnou mladou postavu vám kompletní informace nedá.

Měli bychom se o svá ňadra starat zavčasu. Hladit je, masírovat olejíčkem, posilovat správné svaly, tančit. A aspoň občas do nich dýchat. Když to zkusíme, ušetříme si spoustu problémů.

Ňadra jsou zdrojem úžasné energie.

Máte pocit, že Vás partner nepřijímá kvůli tvaru prsou? A není to spíš tak, že vy se nepřijímáte?

A pokud do takové operace půjdete, pak se naučte žít ještě před operací s pocitem, že už je máte. Představte si, že to je něco, co stárne a potřebuje péči. Prociťte si naplno, co Vám to přinese a co vezme. A dovolte si to přijmout dřív, než tam půjdete. Protože potom se to přijímá mnohem hůř.

Možná bude úspěch, že nepůjdete do implantátů, ale necháte si jen svá prsa vytvarovat. Možná půjdete do implantátů a budete spokojená. Možná ze zdravotních důvodů musíte podstoupit něco, co tu haním.

A víte co? Nejdůležitější jsi „TY“. To jak se cítíš. To jak se rozhoduješ. Jen ty budeš muset zůstat ve svém těle. A nikdo nemá právo tě do ničeho tlačit. Nikdo nemá právo tě měnit proti tvé vůli. Možná někoho ztratíš, ale neztrať sama sebe.

Potřebujete pochopit svá vnitřní nastavení? Pomohlo by Vám projít přesvědčeními, které Vás ovládají v rozhodnutí?

Podívejte se na energetické četení.

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky