Chceš objevit rozkoš cestou něhy?

Chceš se lépe spojit se svým prožitkem?

 

Pak jsem právě pro tebe připravila audio meditaci.

 • V krásných chvílích podporuje tvůj prožitek smyslnosti.
 • V těžkých chvílích vytváří most k sebehodnotě a sebeúctě.
 • Navrací důvěru v sebe.
 • Vrátí tě do něžného prožitku srdce a vede k rozkoši.
 • Propojení melodie kytary, příčné flétny, mystických zvuků a mluveného slova tě zavede do hlubokého prožitku propojení se sama se sebou, svým srdcem i se svojí Duší..

1 min. ukázka dvanáctiminutové audio meditace

Audio meditace Něhou srdce k rozkoši.

Svým hlasem a melodií jsem tu pro tebe. Vedu tě do jemného pohybu a vizualizace. Přináším ti setkání s hojností tvého srdce.

Setkáš se s pocity naplněnosti, klidu i radosti. Uvolní se staré energetické závoje překážek prožívat lásku naplno.

Prožitek tvého srdce se propojí s prožitky tvého těla, takže ucítíš příval energie a možnost otevřít se prožitku rozkoše i uvolnění.

 

Jsme tvůrci toho, co prožíváme a co se nám děje.

Někdy se ztrácíme v tom, co nás někdo učí. Někdy si sami na sebe nahrneme milion úkolů, abychom byli spokojení, šťastní, milovaní. A najednou je té práce na sobě i na tom, co chceme dokázat nějak moc.

Zastavit se, uvolnit a otevřít své srdce lásce je skvělá připomínka, že je úžasné mít se rád. A rozkoš spojit s něhou ne s výkonem je úžasně ženské a léčivé.

My mámy potřebujeme alespoň občas vystřídat sílu za něhu a rozkoš. Nejsme jen mámy, jsme také ženy, milenky a partnerky. Vrátit se do něžného prožitku svého srdce je základ naplněnosti všedního dne.

Když nevíme a jsme vyčerpané je načese obrátit pozornost k sobě ke svým zdrojům. A v jemném přeladění si dovolit být zase sami sebou

Hojnost naplnění prožitku srdce

 • Podpora pro pocit, že jsi milovaná
 • Propojení energie srdce a těla
 • Postupné otvírání možnosti extatického prožitku
 • Návrat k sobě samé, ke svému prožívání

Co získáte?

 • AUDIO MEDITACE Něhou srdce k rozkoši 12 min
  Originální nahrávka, mluvené slovo vede léčení a napojení na srdce. Melodie příčné flétny a kytary doplňují prožitek uvolnění a lásky.
 • Bonus eBook- jak používat meditace srdce
  Prozradím ti tři klíče k energii, abys byla víc naplněná, živá, spokojená. Ukážu ti práci s meditací (např. jak ukončovat podobné meditace a cvičení, abys z nich měla maximální užitek). EBook má 19 stran.
 • Melodie beze slov -12 MINUT MELODIE LÁSKY
  Melodie přinášející energii naplněnosti. Jde o melodii z meditace, ale beze slov. Můžeš si ji pustit i podprahově (potichu), jako smyčku. Skvěle použitelná ke tvému tvoření, když pracuješ na počítači, nebo třeba když vaříš. Melodie tě udrží v proudu láskyplné energie.

Reference

Cítila jsem se s Tebou v bezpečí, milovaná a podporovaná. Nádherná hudba, Tvůj hlas úžasný, skvostný, jak jdeš s rytmem a vůbec. Miluju to.
Tereza TěšínskáŽivotabudička/ http://terezatesinska.cz/ebook-zdarma/
Veľmi prijemne sa to počúvalo. Ta hudba je nádherná, naozaj plynie priamo do srdca, mas príjemný hlas, ktorý to všetko podčiarkuje a prehlbuje pocit uvoľnenia. D'akujem.
Lenka LeškováFyzioterapeutka
Máš velmi příjemný hlas a ta hudba.. to je blaho! Celkově mě to krasně pohladilo po duši.. a taky jsem si zabrečela :) Poslech tvé meditace byl pro mě očištným, uvolňujícím procesem, který jsem už tak dlouho potřebovala, moje srdce ho potřebovalo. Děkuji!!
Zuzana Věchtová Feng Shui konzultantka/zuzanavechtova.cz
Fantazie, fantazie, fantazie. Super, bomba, pecka...více superlativů mne zrovna nenapadá. Tak to je satisfakce za mnoho, ...
Pavla Adamcováhttp://pavlina-adamcova.cz/
Mockrát děkuji za Tvou meditaci, která se mě dotkla přímo u srdce. Mé srdce plesá radostí a já jsem vděčná, Tobě, sobě a svému srdci za nekonečnou trpělivost, kterou se mnou má ;)
Mgr. Ing. Vanda GOSPODINOVÁAdvokátní koncipient/www.akslehoferova.cz
Teda, tak takovou sílu jsem opravdu nečekala!! Při poslechu prvních tónů jsem začala brečet a celou meditaci mi tekly slzy po tváři. Viděla jsem v hlavě obraz, jak stojím na vysokánské skále a mám skočit dolů, bez žádné záchrany. V meditaci se mi ukázalo, že mi rostou křídla.Pomáhá mi mít ráda sama sebe a zpracovává můj obrovský strach. Je opravdu hodně transformační. Celý týden jsem si ji pouštěla dokola. Vyplavovala se mi další a další bolest z mého srdce. U hudby beze slov cvičím jógu, píšu, vařím a prostě si ji užívám celé dny. Kdo se touží dostat víc do srdce, začít se mít doopravdy rád a nebo hledá, jak se dostat ke své duši, moc doporučuji tuto meditaci. Je jako pohlazení, které si můžete dát, kolikrát chcete.
Krystýna nečasováwww.jogaskristy.cz

Co pro tebe udělá meditace

 • V krásných chvílích podporuje tvůj prožitek smyslnosti.
 • V těžkých chvílích vytváří most k sebehodnotě a sebeúctě.
 • Navrací důvěru v sebe.
 • Pomáhá doprožít techniky- meditace, dechová cvičení, katarze, které máš ráda.
 • Propojení melodie kytary, příčné flétny, mystických zvuků a mluveného slova tě zavede do hlubokého prožitku propojení se sama se sebou, svým srdcem i se svojí Duší..
 • Respektuje tvojí rodinou situaci a nedostatek času

Říkám: "Ano, můžeš prožívat. Ano, můžeš cítit. Ano, můžeš být podporovaná a milovaná. Nejsi na to sama. Jsem tady s tebou."

Autoři

S láskou v intuici vytvořili:

Pavla Skálová

Lektorka tantry, autorka audiomeditace
Mojí vášní je objevovat tantrická učení a propojovat je s rodinným životem. Proto píšu eBooky s tantrickými návody, využitelné v běžném životě. Partnerům pomáhám při Energetickém čtení rozklíčovat to, co pořebují vidět a změnit, aby byli oba spokojení.

Petr Broniš

Muzikoterapeut/ www.http://bronis.cz/
Tvoření hudby je podle mne absolutním základem naší podstaty. Cítím to tak, že bez autentického osobního hudebního projevu je v nás méně člověčiny, tedy toho přirozeně krásného a tolik naplňujícího. Přesně to, po čem naše Duše zcela samozřejmě prahne a stále po tom volá.

Jirka Mucha

Hudebník
http://jirkamucha.wixsite.com/jirkamucha