Bylina na jeho péro

Mému zdraví mnohokrát pomohly byliny. A nejen mě, ale i mým přátelům a mojí mamince. Moje mamka tomu dřív až tak nevěřila, ale pak měla veliké zdravotní ženské potíže. Nemohla jsem jí pomoct. Měla jít na operaci. Dala jsem jí do rukou knihy o bylinách se slovy: „teď ti to všechno zrovna roste na zahradě, tak jestli chceš, tak zkoušej. Ale musíš sama.“

Asi, jen když si člověk sám načte všechny informace a přečte si výsledky, jen tehdy má velikou motivaci se do toho ponořit naplno a precizně. Protože byliny a přírodní léčba nefungují, když si to vezmeme jen občas.

Ono to chce trpělivost, odvahu a především preciznost.

A tak ta moje mamka s pomocí bylináře sbírala. Dělala si sedací koupele, tinktury, výplachy, mazání, čaje. Musím dodat, že v tom měla jasný řád.

Po třech měsících šla k doktorovi. Ten jí nechtěl ani vyšetřit, řekl, že jde na operaci a hotovo.

Ona to ale nevzdala. Cítila se v té době zdravě a silně. Chtěla alespoň vědět, jestli se něco v jejím těle změnilo objektivně. Proto šla k soukromému lékaři. Nechala se vyšetřit a nový pan doktor reagoval slovy: „No nevím, co pan kolega viděl, vy tu nemáte vůbec nic. Máte dělohu jako mladice.“

Moje maminka začala byliny sušit navíc. Nikomu nic neslibuje. Vždy říká: „Mě to pomohlo, můžeš to zkusit“. Nabídne své čerstvé nebo sušené byliny, podle toho, jaké je období.

Ženy mají její byliny na balkóně a chodí si je stříhat do hrníčku.

Na tom všem není nic divného. Takových příběhů jste slyšeli určitě hodně.

Mě nejvíc rozesmálo, když vyprávěla, že muž jedné z těch žen tomu začal také věřit. Načapala ho, jak si uštipuje do hrníčku také.

„Co to děláš“, zeptala se ho. Na to jí odpověděl, že by mu to třeba mohlo pomoc na jeho „péro“. To jako aby déle vydržel. Že když to pomohlo jí….

 

No není sám, kdo by chtěl v sexu vydržet déle. Není jediný muž, který by chtěl žít bez zvětšené prostaty a s přibývajícím věkem mít stále stejnou schopnost uspokojit sebe i svojí ženu.

Tahle žena na mojí mamku vyhrkla: „Máš něco na péro?“ Moje mamka nechápala. „ No nějakou na to dole u chlapa“.

Obě se řehtali. Takhle se umíme vyjadřovat v dnešní moderní době.

Ano její bylina pro muže je vrbovka. Chrání si jí na zahradě, protože jí moc neroste. Další její radou pro muže je Zinek v přírodní podobě- např. dýňová semínka.

Moje rada tantričky je naučit chránit si energii ejakulace. Naučit se z klasického orgasmu přecházet do energetického orgasmu. Chránit si tak svojí životní sílu.

Moje rada fyzioterapeutky: Hlídejte si přehřátí a útisk svého pokladu. Nejen kvůli prostatě. Třeba ještě chcete mít děti. Nedávejte notebooky na klín. Je to nejhorší, co muži pro sebe mohou udělat. Vyměňte úzké moderní kalhoty a úzké spodní prádlo alespoň část dne za volné kalhoty. A samozřejmě cvičení pánevního dna.

Nemám ráda dlouhé články…tak příště ještě historka ze zákulisí reflexní terapeutky, jak to vypadá, když se řekne modernímu muži: „ trénuj pánevní dno“.J

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.