Být dospělým mužem

Pustit znamená dovolit být sám sebou. Pustit znamená milovat tě takového, jaký jsi, bez ohledu na mých přáních, jaký by si měl být.

Co to vlastně s těmi chlapci- budoucími muži děláme? My matky, učitelky, vychovatelky, babičky, tety?

Vychováváme anebo dáváme to nejlepší?

A co je vlastně to nejlepší?

Když dělám energetické čtení mužům, opakuje se stále jedno téma. NECÍTÍM SE BÝT DOSTATEČNĚ MUŽEM.

Co my matky svým dětem vlastně dáváme: výchovu, zdravé jídlo, lásku a vzor: jaké to je být ženou, matkou a jaké to je mít vztah s mužem.

A kde vlastně ti muži jsou. Není to trochu degradující, že od malička nad chlapci stojí ženská autorita? Je fantastické, když mají chlapci štěstí na skvělou učitelku a ještě větší, když mají skvělého tátu, trenéra, učitele.

Máma- to je láska, něha, péče, přijetí, něha, přístav, tolerance. A pouštění.

Ano, dát malému miminku- chlapci ze sebe to nejlepší a pak ho pouštět a pouštět. Přestat být v roli oběti, která musí vynahrazovat svému „chlapci“ vše, co nezvládla. A přestat si vynahrazovat nedostatek lásky a pozornosti muže-partnera na svém synovi, ať je malý nebo dospělý.

Žádná matka by neměla své dítě nezdravě vlastnit a už vůbec ne, když dítě dospívá a když je dospělé. Může ho milovat, ale ne vlastnit. Žena matka by si měla najít přátele, partnera, koníčky a nevynahrazovat si to na svém dítěti.

Pustit znamená dovolit být sám sebou. Pustit znamená milovat tě takového, jaký jsi, bez ohledu na mých přáních, jaký by si měl být.

Hodně mužům chybí přechodový „rituál“, přechodová oslava, která by oddělila dětství od dospělosti. Jasný symbol, který by oddělil matku a syna.

Na základě zkušeností z terapií jsem vytvořila audiovizualizaci Léčení vztahu s matkou. Je to cesta ke vzpomínkám a uvědoměním. Je to cesta, která odkrývá a uzdravuje vztah s matkou a dovoluje pocítit naplno osvobození.

Jak by asi vypadal náš svět, kdyby mladí muži měli možnost se podívat na svůj život a uvědomit si, kde je stále ovlivňuje máma. Kdyby dokázali pojmenovat, co cítí, kdyby dokázali nahlas pojmenovat, co jim vadí, za co jsou vděční. Kdyby dokázali odpustit. A kdyby uměli říct: „mami děkuji za vše čím si mi byla a za vše, cos mi do života vnesla. Děkuji, že mě pouštíš do světa.

A kdyby matky řekly: miluji tě, udělala jsem to nejlepší, co jsem mohla. A teď tě pouštím. Věřím ve tvůj život ať už bude jakýkoliv. Miluju tě a budu milovat, ať už budeš jakýkoliv. Jsi svobodný. ŠŤASTNOU CESTU ŽIVOTEM.

To co popisuju je jen jedna z možností, jak pocítit dospělost a svobodu. Zasvěcení do dospělého muže by měl udělat muž. Ale oddělení od matky matka.

Audiovizualizaci vedu tak, aby se muži mohli dotknout svých pocitů a energeticky uzdravit svůj vztah s matkou. Udělala jsem ji proto, aby už jednou provždy cítili osvobození.

Děkuji, že jste.

ukázka:

Cena originální audio meditace s eBookem je 250.- Kč

Pokud máte o meditaci s eBookem zájem, napište mi na pskalova@gmail.com

audio meditacei s eBookem Vám přijdou emailem.

 

REFERENCE: Marian Dyno Buric, Mullinger

Pavli tak som si zrobil meditaciu. Mas krasny hlas a nadhernu dusu. Pocas pocuvania som sa viackrat rozplakal. A naozaj ma to ocistilo.
Dakujem ti za tu nadhernu chvilu😊

Mna tvoja meditacia pomohla na prvy krat. Nielen ze som sa uvolnil. To mozem aj na youtube . Ale naozaj sa vyplavili emocie.
Dakujem Pavla👍☺

 

 

 

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky