Chcete zažít šťastné prožívání ve vztahu?

Vyměnit nudu všedních dní za rozkoš?

 

Láká vás touha poznat láskyplné milování v úctě, rozkoši a kráse?

Pak je tu pro vás Ebook

Jak pečovat

o orgasmický potenciál vztahu

Je tu pro vás, pokud chcete prožívat nevyužité dary své intimity.

Někdy je opravdu dřina vrátit se ke spokojené intimitě. Ale jde to. A je super mít při sobě někoho, kdo ze "sexuálního důchodu" prošel k rozkoši.
O sebe i intimní vztah se nám nechce starat, když máme hodně povinností. Přesto je to nádherná součást života a stojí za to ji znovuobjevit.

Jsme tvůrci toho, co prožíváme a co se nám děje.

Zastavit se a otevřít novým možnostem prožívání ve vztahu je skvělá příležitost, jak prožít nové roviny rozkoše.

"Srdce se mi otvíralo a my se ztráceli v nekonečnosti."

Hojnost vztahu

Objevte cvičení, díky kterým se budete cítit spokojeně a milovaně. Vztahy mají mnohem větší potenciál, než se zdá. Objevte poklady svého prožívání a naplňte své touhy překrásného milování.

Díky jednoduchým cvičením se vám otevře schopnost prožívat rozkoš naplno.

Přestaňte být jen mamkou a taťkou v bačkorách a objevte jiskru šťavnatého prožívání.

V čem se liší Ebook od klasické knihy?

Kromě psaného textu získáte 12 osobních videí. Budete se cítit, jako byste byli na semináři nebo u kávy se svojí lektorkou. Videa jsou praktickým a laskavým průvodcem.

Jednoduše kliknete na odkaz a já budu danou lekci sdílet s vámi.

Oproti klasickému kurzu to má výhodu, že si můžete přeskákat to, co vás právě nezajímá.

12 videí dělá z Ebooku přátelského průvodce.

ZÍSKEJTE

Originální tantrickou knihu s videy.

Překonáte nedostatek času a objevíte nové naplňující milování.

 • Tantrická cvičení pro jednotlivce
  Ukážu vám, jak péčí o své tělo získáte novou energii a radost. Předvedu vám jednoduše a prakticky, co udělat, abyste cítili celým svým tělem a dostali tak přístup k celotělovým orgasmům. Jednoduchými cvičením přijde do těla nová vlna rozkoše i duchovního naplnění.
 • Intimní cvičení pro partnery
  Oživíte smyslnost, objevíte rozkoš a touhu. Změníte všednost sexu v naplňující intimitu.
 • Cvičení s dětmi
  Získáte praktické návody na hry s dětmi. Čas strávený těmito cvičeními ve vás probudí kreativitu, živost, zpontálnnost a intuici.
 • Vlastní zkušenosti
  Tato kniha je psaná vlastními zkušenostmi a vzpomínkami. Zjistíte, že na to, co prožíváte, nejste sami. Že i někdo jiný prožívá totéž. Sdílím s vámi mé vlastní prožitky těla. Sdílím s vámi příběhy lidí, které jsem potkala. Ukazuji vám, jak se proměnil jejich obyčejný sex v nádherný multidimenzionální prožitek rozkoše.
 • 12 videonávodů
  Díky videím budete mít průvodce, u svého čaje či kávy, hezky doma

Reference

Ebook je doslova našlapaný praktickými cvičeními a návody.

Naďa SuchánkováTerapeutka/ www.nadasuchankova.cz

Mně se to líbí moc! Je to odvážné a také důležité, nový rozměr prožívání, který tu chybí!!!

Andrea Slukováwww.andreaslukova.cz

Tato kniha je velmi inspirativní. Tantra mě zajímá už delší dobu, ale ještě mě nikdy nenapadlo, že lze zapojit i děti. Už z úvodu je znát, že autorka je moudrá žena s mnoha zkušenostmi. Jak jsem četla dál, neustále mě u cvičení napadalo: To musíme vyzkoušet, je to skvělý nápad a přitom tak jednoduché zrealizovat! Pavla ukazuje, že někdy stačí málo k tomu, abychom si začali mnohem víc užívat našeho života s partnerem i dětmi. Ukazuje, jak být opravdu spolu a ne jen vedle sebe. Doporučuji každé ženě a každému muži. Získané informace ocení celá rodina.

Veronika Burgaud

Proč píšu tantrický Ebook

Absolvovala jsem mnoho kurzů a odučila spoustu hodin. Praktikovala jsem tantrická cvičení, aktivní meditace a učila se různým typům masáží.

Poznala jsem mnoho lidí i jejich příběhy intimity a tantry. Slyšela jsem často stížnosti, jak  v rodinném životě nefunguje sexualita.

Lidé chtějí ochutnat tantru a přitom se bojí být někde na semináři.

Čtěte tuto knihu a zkoušejte ve svém vlastním tempu doma.

Vybrala jsem to nejdůležitější z tantrické a terapeutické praxe pro váš orgasmický potenciál vztahu.

Říkám: "Ano, můžete prožívat. Ano, můžete cítit. Ano, můžete být podporovaní a milovaní. Nejste na to sami. Jsem tady s vámi."

Ukázka cvičení pro jednotlivce

...možná máš pocit, že nemáš čas, že je zbytečné se sám/a sebe dotýkat. Že ostatní můžou za to, jak se cítíš, nebo za to, kolik máš orgasmů. Možná máš pravdu. Ale kvalitu prožívání si ovlivňujeme sami. Polož se na příjemné místo a s jemností konečky prstů se dotýkej svého těla. Dotýkej se a dýchej. Jakoby se každé místo, kterého se dotýkáš, ožívalo a probouzelo. Jakoby něco nehybného mrtvého z tvého těla odcházelo. Objevuj všechna místa na svém těle. Zavři si oči a dýchej. V duchu si řekni: „Říkám ANO svému tělu, říkám ANO mému probuzení.“....

Ukázka cvičení pro páry

...rozpouštějte je ve svém srdci. Všechna hodnocení partnera i všechna hodnocení sebe se rozpouští hlubokým dechem i láskou. Na závěr otevřete oči a vnímejte se navzájem v té největší čistotě. Opravdově. Bez kritiky a hodnocení. Dívejte se do očí a dýchejte. Vidíte svoji skutečnou podstatu, vidíte se v té největší čistotě... ...Hlubší kvalitu intimity přináší vědomý dotek. Ten se učíme postupně. A je dobré začít hlazením bez zacílenosti na sex. Přinese to vyživující kvalitu lásky. Obohatí to vaší sexualitu...

Ukázka cvičení s dětmi

...dotek má být vyvážený. Přijímejte i dávejte dotek. Budujete v dítěti důvěru ve své tělo. Tělo si pamatuje zážitky. Vtiskněte svému dítěti do paměti, že jeho tělo je krásné a že si zaslouží lásku a dotek bez vynucování si pozornosti. Vnímejte své děti jako malé Bohy nebo princezny. Můžete tak i z mytí vlasů udělat výjimečný rituál. Péče o vlasy může být velmi vzácný zážitek...

Bonus navíc

Emailový kurz Pět týdnů plných vášně

 

 

Je to praktický dárek pro tebe - pro vás. Přečíst tantrickou knihu je jako číst román. Dotkne se vašich emocí, ale nic se nezmění, pokud to nevyzkoušíte.

Tantra je prožitek.

Můj kurz vám bude pět týdnů přinášet tantrická cvičení, která můžete vyzkoušet.

V online světě "někdy" znamená "nikdy". Máme tolik informací, že nemáme čas se vracet ke staženým souborům. Nevracejte se, praktikujte. Budete odměněni krásnými prožitky.

Autorka Pavla Skálová

Jsem Pavla Skálová - Mojí vášní je objevovat tantrická učení a propojovat je s rodinným životem. Mojí nejsilnější stránkou jsou zkušenosti a praxe s tantrickými cvičeními, rozjímáním i léčením. Ukazuji, jak vnést vše neobyčejné z kurzů do běžného života.

Sama jsem si prošla stavem, kdy se mi po porodu nechtělo vrátit k žádné intimitě. Ale z pocitu, že jsem v sexuálním důchodu, jsem se vrátila, díky tantrickým cvičením, k rozkoši.

Je krásné cítit, jak se navrací energie rozkoše a plynutí. Je krásné cítit své tělo jako dar. Miluji prožívání tělem, emocemi, srdcem i energií. Miluji život.

 

Jsem především praktik. To, co se naučím, praktikuji doma pravidelně. Zkoumám, jestli konkrétní cvičení, meditace, tanec má nějaký efekt.

Má práce je výjimečná, protože spojuji tantru s rodinným životem. Cítím se jako ochránce rodinných vazeb. A zároveň nepodporuji předsudky.

Chcete se cítit ve vztahu svázaně?

Pokud máte raději cestu k naplněnému prožitku, pak vítejte.

Reference

Jsem moc ráda, že ke mně Ebook dorazil v tu pravou chvíli. Poslední dobou jsme s partnerem měli trochu problém najít společný zájem, který by nás oba naplňoval. No a díky Ebooku jsme získaly spoustu inspirace ve formě jednoduchých cvičení, která nám vydrží na několik večerů. Už se moc těším, až je všechny vyzkoušíme. Nepochybuji o tom, že nás sblíží po tělesné i duševní stránce. Myslím, že i můj milovaný tanec teď dostane trochu na frak.

Martina

Ebook se mi moc líbí. Je to skvělý nápad. Myslím, že sexualita je v naší společnosti jako téma poněkud deformovaná. Buď je úplně tabu, nebo obětí vtípků nebo naopak v určitých kruzích až přeceňovaná a exponovaná. Tento ebook otevírá hezky a jemně prostor pro vytvoření domácího partnerského intimního prostoru a nabízí spoustu zajímavých a přínosných tipů a technik, jak vztah oživit, posunout, prohloubit, či okořenit. K mému překvapení je ebook plný videí, kde autorka komunikuje přímo se čtenářem, takže to, o čem píše, pak ještě probírá právě v nich. Je to tím pádem živější, příjemnější a máte pocit, že si povídáte přímo s ní. Jsem ráda, že jsem jej mohla přečíst, věřím, že může pomoci mnoha lidem udělat krůčky blíže k více naplněnému a hlubokému partnerskému vztahu.

Lucie Lebduškováhttp://www.cekalajsemmiminko.cz/