Proměna únavy, vyčerpání, nemoci a bolesti

Již při prvním použití přichází mnoho krásné energie,pocit, že se koupeme v bezpečí a lásce. Odchází únava i vyčerpání. Myšlenky se zklidňují a je cítit, jak se rozpouští fyzická bolest.

Prosvěcování těla a čaker křišťály nám pomáhá během krátké chvíle plně relaxovat. Přetížená hlava si odpočine a jakoby z hloubky našeho vědomí přicházejí odpovědi na naše otázky. Z fyzického těla odchází napětí a stres. Vybroušené křišťály regenerují buňky. Tělo, energie člověka, mysl, emoce se dostávají do rovnováhy. Výsledkem je přirozený uzdravující proces i naplněné pocity.

Křišťálová terapie Chakrys otevírá energetické dráhy, posiluje jednotlivé čakry, obnovuje krystalickou a buněčnou strukturu těla. Křišťály v barvě jednotlivých čaker svým působením uklidňují emoce a navracejí nás k harmonickému pocitu domova.

Jak to probíhá?

Položíte se na masérské lůžko a nad vámi je umístěné dřevěné rameno. V něm jsou v pohyblivých dřevěných prstýncích umístěné křišťály. Ty se nasměrují přímo na čakry nebo na nemocná místa. Zvolí se program, díky kterému je prosvěcovaný pouze jeden křišťál, všechny křišťály nebo ve vlně se jednotlivé křišťály střídají.

Křišťálový systém Chakrys spojuje moderní technologie s prastarými znalostmi. Je to spojení krystaloterapie, světelné terapie a colorterapie. Křišťály mají speciálně vybroušený tvar, aby maximálně zesilovali léčivý účinek křišťálů. Počet stran i úhel jednotlivých stran je daný posvátnou geometrií květu života. Jsou precizně vybroušené a umístěné v pohyblivých dřevěných prstýncích tak, aby mohli působit přesně tam, kde potřebujeme. Křišťály jsou prosvětlovány barvami čaker.

Lůžko Chakrys má několik programů, díky kterým může pomáhat velmi individuálně. Může se svítit pouze na jednu čakru nebo na nemocné místo v těle nebo na všechny čakry najednou. Pro intenzivní energetické povzbuzení můžeme využít program, který plynule prosvěcuje jednotlivé čakry.

 

CO KŘIŠŤÁLY PŘINÁŠEJÍ

Nejlepší relaxaci

Odpočinek pro tělo, srdce i duši

Péči v době emocionálních změn

Křišťály pomůžou překonat období změn, rozchodů a osobních ztrát

Uzdravující energii

Energie křišťálů pomáhá uzdravovat a regenerovat tělo.

Emocionální stabilitu

Energie křišťálů dodává sílu a pocit stability.

Dodávání energie

V momentech, kdy potřebujeme povzbudit a nabrat síly, nám křišťály dodávají potřebnou energii.

Uvolnění nepotřebných myšlenek

Energie křišťálů harmonizuje naší mysl. Uvolňuje přebytečný stres.

Osobní zkušenosti

Už při prvním působení křišťálů se mi rozpouštěla několikaletá bolest v podbřišku, která neměla jasnou příčinu. Zároveň jsem se krásně uvolnila, odpočinula si a nabrala sílu. Byl to nádherný hluboký zážitek.
S ohledem na terapii neuvádím osobní údaje
Já si chodím pod křišťály odpočinout a přijít na nová řešení. Uvolní se mi přebytečné myšlenky a složitá situace najednou má jasný klíč.
Když mám extrémní nedostatek energie a potřebu nabrat sílu, tak mi křišťály vždy pomůžou.
Při velkých životních změnách jsem se cítila jako děravý cedník. Měla jsem pocit, že si nedokážu udržet ani svojí energii ani svůj názor. S působením křišťálů jsem zpátky nacházela sama sebe. A posbírala zpátky svojí sílu. Pochopila jsem, co je můj názor a co je vliv okolí.

Křišťály jsou čistými přírodními zářiči, skrze které proudí Vesmírná energie přímo z Nejvyššího zdroje.

Komunikují a obnovují energii na úrovni těla, duše a našeho Vyššího Já.

Působení křišťálů má výrazné regenerační a harmonizační účinky na základě posvátné geometrie.

Pavla Skálová

fyzioterapeutka

Jsem fyzioterapeutka a terapeutka energetickým čtením. Když jsem poprvé zažila účinky křišťálů v Chakrys systému, byla jsem fascinovaná. Zažila jsem stav, který zažívají lidé po několika letech s meditací. Přicházelo mnoho krásné energie, která mi přinášela pocit, že se koupu v bezpečí a lásce. Odcházela ze mě únava, vyčerpání. Mé myšlenky se zklidnili a já cítila, jak se rozpouští fyzická bolest.  Od prvního kontaktu jsem věděla, že bych si je přála mít doma. Protože má práce je někdy energeticky náročná, hledám způsoby, jak se o sebe co nejlépe postarat.

Začala jsem se o lůžko Chakrys zajímat víc. A překvapilo mě, že je vhodné pro malé děti a těhotné ženy stejně jako pro dospělé a seniory.

A tak jsme se rozhodli s mým partnerem ho mít a nabízet jeho účinky i dál.

Přála bych každé ženě, která se cítí vyčerpaná, unavená, ve stresu, která má v sobě negativní myšlenky, výčitky, aby byla láskyplně opečovaná. Přála bych mužům, kteří jsou plní stresu, aby měli možnost vypnout myšlenky a dostat se do souladu se sebou. Přeju dětem, které cítí pocity nás dospělých a nesou si svojí vnitřní tíhu, aby si v bezpečném prostoru mohli odpočinout.

Líbí se mi, že si každý může zvolit, jestli potřebuje jen léčit konkrétní místo, nebo jestli chce nechat na sebe působit celé spektrum barev. A jako máma čtyřleté dcery oceňuju, že může při působení sestavy Chakrys, má dcera ležet vedle mě. Nebo, když leží pod křišťály ona, tak můžu vedle ní ležet já.

 

30 min
280,-Kč
45 minut
380,- Kč
45min +20 min konzultace
580,- Kč

DOTAZY VÁM RÁDI ZODPOVÍME

Pavla Skálová

Napište svůj dotaz a zadejte svůj e-mail

Možnost zakoupení dárkových poukazů