Jak začít s tantrou?

Jste rodinka s malým dítětem? Nebo jste ti, co už mají děti odrostlé? V tantře je to téměř jedno. Jen s malým dítětem je potřeba najít cestu k „Času“, kterého je málo. Pro podporu vztahu jsem napsala své eBooky, ale i bez nich můžete začít prožívat uvolnění a cestu ke vzrušení už dnes.

Jedno tajemství tantry pro uvolnění je tanec. Stáhni něco Crazy, něco diskotékového, něco psychedelického- vyzkoušej něco, co tě podpoří v tanci.

 

Jdi do tance. Jednoduše, bláznivě, sexy, vyzývavě, něžně, láskyplně. Zapomeň na celý svět. Nejdřív divoce, pak ploužák. Vezměte si s partnerem něco na sebe, v čem se budete cítit pohodlně a krásně. Dýchejte, hýbejte se, dotýkejte, objevujte.

 

Možná zjistíš/te, že nemáte odžitou fázi puberty. Možná jste byli ti vychovaní, nebo ti, co měli skvělé hodnoty a zapomněli na svojí vášeň a touhu, nebo jí možná nikdy neprobudili. Nebo naopak, jste si tuhle fázi užili natolik, že víte do čeho se v následování své touhy opřít.

 

Pro ty co neví, o čem mluvím:

Mám pocit, že bych vám ráda doporučila, abyste zkusili být chvíli puberťáky, kteří neví nic o životě, o důležitosti jen mají chuť poznávat to své pohlaví a to druhé. Zkusit se uvolnit ze všech rolí – hodný, špatný, klidný, stydlivý, máma, táta….

Kdyby sis mohl/a představit, že tvojí pubertu odstartuje možnost být i tím kdo svádí, i tím kdo je sváděn. Ten, kdo má možnost být vzrušen a ten kdo může své vzrušení prožívat naplno, ve vášni touze, která je naplněná. Jak by ses cítil/a dnes. A co tvá žena/muž, kdyby si tohle představila, kdyby si dovolila být v pubertě přitažlivou, krásnou, smyslnou i láskyplnou. Jaké byste v pubertě měli zážitky, do kterých byste se mohli opřít…

Nebo jaké uvolnění a radost byste cítili dnes…Zkuste se spojit sami v sobě se „zdravou promiskuitou puberty“ nasytit se tím pocitem. Pak se potkat jako muž a žena, co ví. Jako ti co nemusí dosycovat svojí intimitou nároky společnosti, očekávání rodiny, partnera, ale prostě a jednoduše můžou být Bohem a Bohyní. Těmi co ví, cítí, milují, prožívají vzrušení i extázi.

MUŽEM a ŽENOU.

 

Když se začnete dotýkat hranic komfortu a stydlivosti, tak s tím dýchejte a dopřejte si klidně plakat, vztekat se. Jen nezamrzněte. A ani se neutopte v pláči. Pláč je jen cesta k citlivosti a odstranění bloků. Neměl by to být zdroj pozornosti.

Pokud chcete, pracujte s ebookem zdarma Nejsou tam žádné fylozofie navíc, prostě to dělejte. Kdybyste měli dotazy a něčemu nerozuměli, tak pište, nebo kdybyste chtěli sdílet, tak pište.

A pokud si něco uvědomíte- Např- mám k tobě můj milý teď zeď- tak buď si uvědomte, proč se to děje, nebo si řekněte- I přesto, že cítím zeď, i přesto se mám rád, i přesto tě mám rád. Zeď, rozpouštím tě v lásce.

Buďte hraví jako puberťáci a zapomeňte na zodpovědnost.

Jedno tajemství tantry pro uvolnění je tanec. Pokud jsi smutný, tanči, pokud jsi veselý, tanči, pokud jsi vzrušený, tanči. Zkuste najít pět minut denně na spontánní tanec a uvidíte, co se stane…

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.