Kam se ztrácí touha po intimitě?

V tomto článku najdete příběh mladé ženy, která po porodu neví jak se vrátit k sexualitě, přitom extrémně touží po dítěti a příběh starší ženy, která se rozvedla, aby následovala svojí touhu, ale místo naplnění ji potkal obrovský smutek. Co z toho umí rozklíčovat energetické čtení. A na konci mini doporučení pro ženy, co zaměňují touhu po dítěti s touhou po lásce.

Volá mi mladá žena, která neví, jak se vrátit po porodu k naplňující sexualitě. Také proti mně sedí jiná mladá žena se stejnou otázkou a pak další a další.

Ach ty porody a proměny. Ženy by si i přáli vrátit se ke své sexualitě, ale neví jak, chtějí další dítě, ale nechtěj sex. Některé si raději zvolí umělé oplodnění, aby nemuseli mít sex. Ano bez sexu se dá žít, bez lásky a kontaktu jsme prázdní. Co s tím?

Každý životní příběh má jiný obraz. A v energetickém čtení se odkrývají různé kořeny toho, co se nám děje, nebo proč reagujeme a žijeme tak jak žijeme. Některé příběhy jsou níže.

Např. jedna žena se domnívá, že ztráta chuti na sex je způsobená porodem, že vše bylo jinak, než si přála. Velmi si přeje další dítě. Ale jakýkoliv fyzický kontakt ji bolí.

Energie mě vede do období před těhotenstvím. U této ženy přichází konkrétní otázka: „To co Vás naplňovalo, přitahovalo i uspokojovalo, byl sex a touha po sexu nebo intimita a touha po intimitě nebo touha mít dítě“?

Žena odpovídá, že to je zajímavá otázka a že nad tím takto nikdy nepřemýšlela. A pak popisuje jejich krásný intimní vztah plný lásky a důvěry.

Vlastně nešlo o sex, ale o naplňující milování v lásce a důvěře.

Pak se odkrývá současný důvod neschopnosti prožívat se sexuálně. Je za tím neskutečný tlak způsobený přáním mít další dítě. Energeticky to vypadá tak, jako by v zorném úhlu neviděla svého muže, ale pouze dítě. Díky obrovské snaze a touze mít dítě nevidí a necítí milovaného muže. Vše překrývá pocit vinny z porodu, snaha změnit současnou situaci a tlak na to mít to nějak správně.

Dostáváme se do další vrstvy vnitřních nastavení. Odkrývá se obraz z těhotenství, kdy se pere s možností mít chlapce. Ikdyž vědomě si přeje přijmout obě varianty, tak v jejím podvědomí je nastavení, že je lepší mít holku. Je to jeden z klíčových momentů. Odkrývají se hluboké nevědomé pocity a vnitřní nastavení, odkrývají se rodová nastavení. Přichází úleva, uvolnění a uzdravování nevědomých nastavení.

Z hlubokého nastavení: „Potřebuju dítě – dceru, aby tu po celý život při mně někdo byl“, se více a více žena osvobozuje. Začíná vnímat a cítit nejen sebe, ale i svého muže a svého syna. Přicházejí čisté pocity lásky nepodmíněné potřebou zajištění si jistot pozornosti.

Vracíme se k pocitům ve vztahu k muži.

Žena začíná po dlouhé době cítit touhu být mu nablízku, dotknout se ho, cítit, prožívat.

Přichází obraz doporučen pro tento konkrétní pár. „ Dovolte si nevracet se k tomuto čtení, ani k tomu, proč Vám sexualita nešla. Dovol si hýčkat touhu a následovat ji. Tvá touha je po lásce, něze, bezpečí intimitě. Mezi Vámi je silná láska. Umíte ji následovat a tak se stává Vaše sexualita naplňujícím milováním. Tvůj princip je velmi ženský. Otvírání se v lásce. Začněte od začátku. Krok za krokem. Jako bys objevovala svět sexuality a intimity poprvé v životě. Nehledej obraz sexu a nehledej chuť po sexu, který vypadá jak z porna, to není Váš styl, ani Vaše skutečná touha.“

Láska otvírá touhu ženy. Touha otvírá tvé fyzické tělo k rozkoši.

Ještě přichází několik konkrétních rad, co s bolestí při milování a pak už jen uzavíráme sezení.

Ještě se loučí slovy: „Tak to je pecka, to jsem nečekala. Vůbec takovéhle souvislosti mě ani ve snu nenapadly. Jsem tak uvolněná a svobodná, vibruju energií“.

Každý sexuální vztah vypadá jinak, každý vztah má jiné potřeby a jiná úskalí. Jiné kořeny toho, proč to nefunguje. Energetické čtení může odkrýt vnitřní nastavení a energetické souvislosti toho, proč se co a jak děje.

Možná se ještě hodí zmínit jeden příběh.

Mluvím s ženou, která byla mnoho let ve spokojeném manželství. Jediné, co jim chybělo, byla sexualita. Našla si milence, který ji pomohl cítit se naplněnou sexuální ženou. I přesto, že milovala svého manžela. Byla velmi zmatená. Sexualita s milencem ji naplňovala. Cítila touhu a Vášeň.

Nedokázala svému muži lhát a tak se s ním rozvedla.

Zůstala sama a navštěvovala milence. Ale její štěstí a naplněnost zmizela. Cítila hlubokou frustraci, prázdno a samotu. I když s ní milenec chtěl žít, tak to odmítla.

Energetické čtení chtěla kvůli tomu, že nerozuměla ničemu z toho, co prožívala.

Odkrývá se obraz a jasná otázka: „Váš manžel byl Váš první muž?“

S odpovědí přichází mnohé vysvětlení. „ Ano, byla jsem taková slušně vychovaná dívka, která si nedovolila nic prožívat, vodit se s někým za ruku, zkoumat…“

Vnímám obraz mladé dívky, která si přála prožívat svojí pubertu a svojí etapu „dospívající promiskuity“ jinak než tomu bylo. Čekání na toho „pravého“, kdy láska hory přenáší, ale tělo není důležité.

To všechno ji zatím dává smysl, vysvětluje mi, jak se začala před několika lety věnovat sama sobě, začala cítit svojí touhu těla a svojí sexuální touhu. A jak potkala milence. To, čemu nerozuměla, byl fakt, že po rozchodu s mužem se cítí nešťastně, ikdyž teď by mohla být se svým milencem kdykoliv.

Odkrývá se obraz hluboké lásky k jejímu muži a obraz puberťačky, která si neprožila to, co ji život přinášel a nabízel v jejím věku. Odkrývá se obraz vnitřních nastavení, která vycházeli v pubertě z výchovy a četby, kterou milovala. Cizí příběhy a filozofie, které neměli nic společného s jejím věkem ani s její touhou a prožíváním. Její intenzivní nastavení, že někdo ví líp než ona, co je správné a že to „něco“ musí následovat.

To vše vysvětluje, proč v momentě, kdy začala vnímat sama sebe, proč najednou její touhy byli jiné, než život, který žila.

Ale proč ta ztráta po rozvodu?

Její intenzivní ovlivnění romány, filozofií a další četbou bylo zásadní pro nastavení fyzického kontaktu v manželství. Podvědomě hledala „správné hodnoty“. A do nich sex nezapadal. Ikdyž měli spolu sex, tak nebyla přítomná, pocitově se od něj odpojovala. Když se začala otvírat sama sobě a svým touhám, otevřela touhu mladé dívky v sobě. A svého muže a touhu po lásce přestala vidět. Ale její láska tu stále byla. A vnitřní nastavení, že k lásce sexualita nepatří také.

Potkala milence, ke kterému lásku necítila, ale vzrušení, touhu a rozkoš ano.  V energetickém obrazu ji její manžel naplňoval jako muž asi z 80 procent a milenec asi z pěti. A fungovalo to v momentě, kdy měla oba dva. Nemusela nic měnit ve svém vnitřním nastavení, které říkalo, že láska a sex k sobě nepatří. 80 procent bylo přebytých těmi pěti díky intenzitě a zaslepenosti.

V momentě, kdy měla být se svým milencem, se jí dělalo fyzicky špatně, protože mu nerozuměla, necítila, nemilovala. Nebylo nic, co by je bavilo společně, nebylo nic, co by tvořili, nebyla tam touha po rodině. Jediné, co je spojovalo, byl vášnivý spalující omamný sex. Ale žít a být jen s milencem ji nijak nenaplňovalo.

Cesta zpátky ke svému muži nebyla. Ptala jsem se, v energii na řešení a cestu. Dostala doporučení, aby se usmířila s tím, co se stalo a rozešla se i se svým milencem. Aby ukončila tuto etapu života a otevřela se novému typu partnerství, kde se může spojovat láska i sexualita, důvěra i radost.

Možná je Vám to nějak povědomé. Pokud toužíte mít dítě, zamyslete se nad tím, jestli ve skutečnosti vaše touha po dítěti jen nezakrývá potřebu a nedostatek. Nedostatek kontaktu a lásky. A potřebu někoho, kdo Vás bude bezpodmínečně milovat.

Dovolte si otevřít se naplnění a lásce. Dopřejte si cítit bezpodmínečnou lásku, která tu je. Zamilujte se. Ciťte, to co je ve Vašem srdci, a po čem touží vaše tělo. Vnímejte muže a dovolte lásce a milování, aby zplodila děti. Uvidíte, jak se stanete naplněnou spokojenou ženou, která dělá láskyplné rozhodnutí.

Přeji šťastnou cestu.

 

Proměna představy jaký by měl vztah být v naplněnou rozkoš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky