Když energetické čtení funguje…aneb reference na míru

Terapeutické čtení dělám několik let a přesto na papíře reference nemám. Lidé málokdy umí ve slovech uchopit své pocity, prožitky, procesy. A tak jsem vděčná, že vám mojí práci mohou přiblížit alespoň ti odvážní lidé. Kteří přišli, absolvovali proces energetického čtení a ještě byli ochotní napsat svůj pohled. Děkuji moc

Energetické čtení s Pavlou

Na setkání s Pavlou jsem se moc těšila a zároveň jsem byla nervózní. Byla to moje první zkušenost s terapií tohoto typu, a tak jsem byla plná nevědomého očekávání.

Pavlu jsem znala jen z jisté skupiny na facebooku, a tak jsem vlastně jela za cizích člověkem. Cítila jsem proto jakousi nejistotu, zda je to správná volba. Jestli jsem TO tentokrát už trochu nepřešvihla (se svojí touhou po nových zkušenostech, zážitcích a poznání sama sebe) … Poslední dobou si ale libuji v posouvání hranic mé komfortní zóny, a tak jsem myšlenky na zrušení terapie rychle zahnala a s hlubokým nádechem sešlápla plyn mého automobilu mířícího směr Plzeň.

 

Veškeré obavy se rozplynuly během prvních pár minut osobního setkání s Pavlou. Pavla je ohromně milá, sympatická, něžná žena, se kterou se zapovídáte, ani nevíte jak. Vše plynulo tak nějak samo a nenuceně.

 

Samotná terapie byla také velmi příjemná. Příjemná i přesto, že jsem si v průběhu celkem intenzivně pobrečela. Ale byl to velmi ulevující pláč. A hlavně jsem díky terapii nakoukla do svého podvědomí a zjistila, co mě ve skrytu duše trápí.

 

Perfektní na této terapii je, že hledáte odpovědi a způsoby řešení vaší nepohody sami v sobě. Pavla vás intuitivně vede k nalezení vnitřní síly vyrovnat se s tím, co vás trápí takovým způsobem, který vám osobně nejvíce sedí a vyhovuje. Pavla Vám pomáhá nalézt Vaši jedinečnou cestu k vnitřní svobodě.

Za sebe Energetické čtení u Pavly moc a moc doporučuji! Osobně určitě plánuji zkusit pokračování i po Skype, protože cítím, že mám v sobě ještě témata, která bych si ráda zpracovala, abych mohla pocítit ještě větší úlevu, svobodu a sílu žít svůj život podle sebe šťastná, spokojená a naplněná.

 

Díky Pavlo! J

Více o energetickém čtení zde: https://pavlaskalova.cz/energeticke-cteni/

 

 

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky