ENERGETICKÉ ČTENÍ - KURZ

kurz pro terapeuty a ty, kteří chtějí znát příčinu toho, co se zrovna dotyčnému děje

Během krátké doby se naučíte vyjímečnou metodu, která jde velmi rychle do příčiny problému, ošetří problém i zacelí proces.

Lidé jsou velmi překvapení, jak rychle se energetické čtení dostane k jádru problému, ať už zdravotního, emocionálního či energetického. A jak rychle odkrývá příčiny ve vztazích: rodinných, pracovních, partnerských, mileneckých apod.

Co se naučíte na kurzu

  • Cvičení, kterými se naučíte ladit na energie, informace konkrétního člověka
  • Naučíte se pochopit informace, které čtením získáváte a zpracovat je
  • Naučíte se ukončovat proces v rovinách různého času: minulost, přítomnost, budoucnost a to i v různých energetických rovinách
  • Naučíte se získávat informace, odpovědi na otázky, které nenajdete v žádné knize

Všechny informace o kurzu najdete ve videu

Pro koho je a co musíte umět

Věřím tomu, že energetické čtení se může naučit každý. Protože vychází z nejhlubší přirozenosti nás samých. I přesto je pro někoho jednodušší a pro někoho náročnější ho dělat.

Pokud jste terapeuté, pak energetické čtení je obrovskou podporou jakékoliv terapie, kterou děláte. Pomáhá jít velmi rychle do příčiny toho, co se v člověku děje a přitom zachovat prostor přijetí, lásky a hranic.

Pro ty, kdo jsou velmi citliví, je tento kurz velmi obahacující, protože je naučí, jak se svojí citlivostí pracovat a jak rozumět informacím, které přicházejí.

Pavla Skálová

celostní fyzioterapeutka, muzikoterapeutka, terapeutka energetickým čtením a čakrovou psychosomatikou

"Nemůžu pomoci každému a ve všem, ale tam, kde mi je to dovoleno, pomáhám.

Energetické čtení dělám v maximálním respektu, úctě, lásce, vědomí.

Propojuji ho s různými technikami jiných terapií. A doporučuji to i ostatním terapeutům.

Dělám energetické čtení i na dálku po telefonu či skypu a je nádherné vidět, slyšet okamžité změny, které lidé mají po energetickém čtení."

 

" Má cesta k energetickému čtení, začala výcvikem chakrareeding s izraelskou lektorkou Sughando. Žačkou Osha.

V té době už jsem byla fyzioterapeutka, zajímali mne psychické příčiny nemocí a souvislosti životních příběhů.

Chakrareading mě fascinoval svojí láskyplností, přesností a krásou.

Postupně jsem se otevírala možnosti dělat čtení jinak, než jsem se učila a proto jsem začala nacházet způsob, jak to udělat, aby procesy netrvaly tři hodiny. Aby měly efekt, smysl a přitom byla zachovaná láskyplnost.

Začala jsem číst energie lidí, prostorů, příběhů, vztahů ještě více do hloubky.

Chodili ke mě lidé, kteří prošli kurzy a terapiemi a přesto byli úplně rozložení psychicky, energeticky, zdravotně. Našla jsem si způsob, jak ošetřit maximálně proces, který dělám tak, aby lidé ode mě nechodili stejně rozstřelení."

 

Více informací

o energetickém čtení

najdete ve videu

Kdy a kde

  • o nový termín si prosim napište
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

O informace si napište na e-mail pskalova@gmail.com. Nebo napište do následujícího formuláře. Děkuji

Reakce účastníků na proběhlý kurz

Děkuju za kurz, jaký jsem si už dlouho přála. V malé skupince vybraných lidí, s přátelstvím k lektorce, v domácím prostředí a velmi kvalitním obsahem, který se zapisuje hluboko. Je to jedinečný, Pavlo, co umíš, a co umíš i předávat. Jsem z toho ještě teď, 4 dny po skončení kurzu, nějaká rozšířená. Hned druhý den jsem měla možnost pracovat s jednou ženou.A krásně to šlo. Bylo krásný koukat do těch čaker a nechat se vést, a propojovat to s dalšími technikami.
Markéta Černockálektorka rodinných konstelací, http://praminky.cz
Já bych se ráda ještě připojila k díkům. Já si užila totálnost na maximum. Bylo boží být s lektorem,který se na žádné úrovni nepovyšuje a zcela totálně dává ze sebe všechno,co má.Bylo boží být s někým,kdo toho prošel tolik a má opravdu co dát,v rovině sjednocující i v té obyčejné lidské.Ta hloubka je nádherná a výjimečná. Vedeš přímo k podstatě a naprosté svobodě. Díky ze jsi měla ochotu nám čtení předat. Miluju tuhle metodu.
Petra RechováLektorka ženských kruhů
Pavla Skálová je profesionál s velmi lidským přístupem. Má neobvyklý dar řeči a velmi zdravě nastavuje strukturu kurzu. Vše je jasně vysvětleno. Všichni ví, kde je důležité držet hranice a kde se naopak zcela uvolnit. Má respekt k individualitě každého žáka a umí ji velmi čistě podpořit. Má respekt k tradicím a současně má zdravý smysl pro rebelii a originalitu, tam kde je to na místě. Její vlastní schopnosti v tématu energetického čtení jsou jedny z nejsilnějších ne-li vůbec nejsilnější a nejdetailnější jaké jsem u kohokoliv viděl za posledních 22 let. Nejvíce se mi na Pavle líbí její opravdovost, její pokora a současně zdravá drzost a humor. Je to taková obyčejná žena s opravdu neobyčejnou schopností, kterou umí velmi zdravě předávat.
Pavel Nešpůrekhttps://www.facebook.com/PallInclusive

Příběhy z energetického čtení najdete v následujících článcích

Obchodní stránku webu a organizaci kurzu zajišťuje

Michal Adamec

Toužimská 14, Plzeň 32300

IČ 05977517

registrovaný na Magistrát města Plzně - Živnostenský úřad
Tylova 36, Plzeň

majki@email.cz

telefon: 608 437 43

Nejsem plátce DPH