ENERGETICKÉ ČTENÍ - KURZ

kurz pro terapeuty a ty, kteří chtějí znát příčinu toho, co se zrovna dotyčnému děje

Během krátké doby se naučíte vyjímečnou metodu, která jde velmi rychle do příčiny problému, ošetří problém i zacelí proces.

Lidé jsou velmi překvapení, jak rychle se energetické čtení dostane k jádru problému, ať už zdravotního, emocionálního či energetického. A jak rychle odkrývá příčiny ve vztazích: rodinných, pracovních, partnerských, mileneckých apod.

Co se naučíte na kurzu

  • Cvičení, kterými se naučíte ladit na energie, informace konkrétního člověka
  • Naučíte se pochopit informace, které čtením získáváte a zpracovat je
  • Naučíte se ukončovat proces v rovinách různého času: minulost, přítomnost, budoucnost a to i v různých energetických rovinách
  • Naučíte se získávat informace, odpovědi na otázky, které nenajdete v žádné knize

Všechny informace o kurzu najdete ve videu

Pro koho je a co musíte umět

Věřím tomu, že energetické čtení se může naučit každý. Protože vychází z nejhlubší přirozenosti nás samých. I přesto je pro někoho jednodušší a pro někoho náročnější ho dělat.

Pokud jste terapeuté, pak energetické čtení je obrovskou podporou jakékoliv terapie, kterou děláte. Pomáhá jít velmi rychle do příčiny toho, co se v člověku děje a přitom zachovat prostor přijetí, lásky a hranic.

Pro ty, kdo jsou velmi citliví, je tento kurz velmi obahacující, protože je naučí, jak se svojí citlivostí pracovat a jak rozumět informacím, které přicházejí.

Pavla Skálová

celostní fyzioterapeutka, muzikoterapeutka, terapeutka energetickým čtením a čakrovou psychosomatikou

"Nemůžu pomoci každému a ve všem, ale tam, kde mi je to dovoleno, pomáhám.

Energetické čtení dělám v maximálním respektu, úctě, lásce, vědomí.

Propojuji ho s různými technikami jiných terapií. A doporučuji to i ostatním terapeutům.

Dělám energetické čtení i na dálku po telefonu či skypu a je nádherné vidět, slyšet okamžité změny, které lidé mají po energetickém čtení."

 

" Má cesta k energetickému čtení, začala výcvikem chakrareeding s izraelskou lektorkou Sughando. Žačkou Osha.

V té době už jsem byla fyzioterapeutka, zajímali mne psychické příčiny nemocí a souvislosti životních příběhů.

Chakrareading mě fascinoval svojí láskyplností, přesností a krásou.

Postupně jsem se otevírala možnosti dělat čtení jinak, než jsem se učila a proto jsem začala nacházet způsob, jak to udělat, aby procesy netrvaly tři hodiny. Aby měly efekt, smysl a přitom byla zachovaná láskyplnost.

Začala jsem číst energie lidí, prostorů, příběhů, vztahů ještě více do hloubky.

Chodili ke mě lidé, kteří prošli kurzy a terapiemi a přesto byli úplně rozložení psychicky, energeticky, zdravotně. Našla jsem si způsob, jak ošetřit maximálně proces, který dělám tak, aby lidé ode mě nechodili stejně rozstřelení."

 

Více informací

o energetickém čtení

najdete ve videu

Kdy a kde

  • o nový termín si prosim napište
  • Plzeň, ulice Nade Mží, prostor soukromé zahrady

Cena

4000.- Kč

Cena obsahuje výuku, osobní vedení. Káva a čaj bude po celou dobu zajištěna. Nezahrnuje ubytování.

Přihlášení je platné po uhrazení zálohy o informace si napište na e-mail pskalova@gmail.com. Nebo napište do následujícího formuláře. Děkuji

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Reakce účastníků na proběhlý kurz

Děkuju za kurz, jaký jsem si už dlouho přála. V malé skupince vybraných lidí, s přátelstvím k lektorce, v domácím prostředí a velmi kvalitním obsahem, který se zapisuje hluboko. Je to jedinečný, Pavlo, co umíš, a co umíš i předávat. Jsem z toho ještě teď, 4 dny po skončení kurzu, nějaká rozšířená. Hned druhý den jsem měla možnost pracovat s jednou ženou.A krásně to šlo. Bylo krásný koukat do těch čaker a nechat se vést, a propojovat to s dalšími technikami.

Markéta Černockálektorka rodinných konstelací, http://praminky.cz

Já bych se ráda ještě připojila k díkům. Já si užila totálnost na maximum. Bylo boží být s lektorem,který se na žádné úrovni nepovyšuje a zcela totálně dává ze sebe všechno,co má.Bylo boží být s někým,kdo toho prošel tolik a má opravdu co dát,v rovině sjednocující i v té obyčejné lidské.Ta hloubka je nádherná a výjimečná. Vedeš přímo k podstatě a naprosté svobodě. Díky ze jsi měla ochotu nám čtení předat. Miluju tuhle metodu.

Petra RechováLektorka ženských kruhů

Pavla Skálová je profesionál s velmi lidským přístupem. Má neobvyklý dar řeči a velmi zdravě nastavuje strukturu kurzu. Vše je jasně vysvětleno. Všichni ví, kde je důležité držet hranice a kde se naopak zcela uvolnit. Má respekt k individualitě každého žáka a umí ji velmi čistě podpořit. Má respekt k tradicím a současně má zdravý smysl pro rebelii a originalitu, tam kde je to na místě. Její vlastní schopnosti v tématu energetického čtení jsou jedny z nejsilnějších ne-li vůbec nejsilnější a nejdetailnější jaké jsem u kohokoliv viděl za posledních 22 let. Nejvíce se mi na Pavle líbí její opravdovost, její pokora a současně zdravá drzost a humor. Je to taková obyčejná žena s opravdu neobyčejnou schopností, kterou umí velmi zdravě předávat.

Pavel Nešpůrekhttps://www.facebook.com/PallInclusive

Příběhy z energetického čtení najdete v následujících článcích

Obchodní stránku webu a organizaci kurzu zajišťuje

Michal Adamec

Toužimská 14, Plzeň 32300

IČ 05977517

registrovaný na Magistrát města Plzně - Živnostenský úřad
Tylova 36, Plzeň

majki@email.cz

telefon: 608 437 43

Nejsem plátce DPH