Letní splněné sny

Taky si plníte své sny a nápady?

Nemusí to být zrovna dálky a mega drahé dárky. Ale to, co máte rádi, to co vám dělá radost.

Napište si na papír vše, co máte rádi, vše co vám dělá radost, vše, co byste si přáli.

Pak si zavřete oči a představte si, že se tyhle radosti a touhy propojují.

Možná přijdou myšlenky: neumím, nevím, nejde to, je to nemožné.

Tak jen dýchejte s pocitem, že to jde úplně samo.

Plujete? A co vás napadá? Napište si to.

No je to krásné, když ze všeho, co nám někdo nabízí, co bychom si měli pořídit, nebo kam jet, abychom byli spokojení a šťastní, najednou vnímáme sebe.

A můžou to být maličkosti a můžou to být velká přání.

Někdo si přeje mít volnou neděli, někdo spát o dvě hodiny déle.

Je fajn si to napsat a za několik měsíců se k tomu vrátit.

Já sama jsem si jen tak napsala svůj sen tady na blog a ani jsem netušila, že se stane realitou. A teď, když si ten sen- přání čtu, tak mě mrazí a dojímá. Protože si uvědomuju, jak vlastně naše sny a přání ovlivňují náš život a jak se opravdu stáváme tvůrci svého života.

Příběh jedné mladé ženy to dokresluje z druhé strany. Neskutečně se bála, že jí muž opustí. Trpěla pocity vinny, že není dost dobrá matka ani partnerka. Ikdyž se o děti starala vyjímečně a vztahu dávala maximum, tak trpěla obrovskými strachy, že bude konec.

Její muž ji miloval a stále se ji snažil ujistit, že spolu zůstanou. Žena žárlila víc a víc. Už ji vlastně nebavilo ani s mužem mít cokoliv intimního, protože se bála být zraněná. Bála se, že když se otevře, že o všechno přijde.

Až jednoho dne její muž řekl: Když je to tvé přání, tak se rozejdeme. Tohle se už dál vydržet nedá. Jsem vyčerpaný z toho, jak se snažím, podporuju tě, miluju, dělám pro tebe všechno. A ty stejně odpovíš: To nemá cenu, stejně se se mnou rozejdeš, stejně budeš s jinou šťastnější.

A tak se rozešli. Prožili smutek, odloučení. On zjistil kdo je a kým může být bez zatěžujícího vztahu a ona zjistila, jaké to je, když její strach je naplněn a už není se čeho bát. Uvědomila si toho hodně. Především to, že její strach vzal vše krásné, co mohla prožívat a neprožívala.

Prošla hlubokými uvědoměními. Našla příčiny svých strachů a odpoutala se od nich. Začala se věnovat tomu, co má ráda a potkala se znovu s mužem a otcem svých dětí. Viděl ji po několika letech v lehkosti a radosti. Znovu se do sebe zamilovali. Nebo spíš poprvé?

Beze strachu následovali to, co cítili a chtěli. Chtěli být spolu, milovat se, vytvářet rodinu a přitom zůstat sami sebou.

 

A můj příběh?

 

Miluju práci se strachy. Ukazuji lidem i sobě, co jsou vlastně zač. Ukazuju, co se děje, když se podíváme pod pokličku svých strachů.

Líbí se mi např otázka: Co se může stát nejhoršího když… Co by se mohlo stát nejlepšího…

Většinou se skrývá za strachy velký potenciál energie. Jen s tím ne vždy umíme pracovat.

Některé strachy jsou oprávněné a chtějí nám zachránit život a někdy jich je příliš a nevíme co s nimi. V extrémním „strachovém“ období, bez vnější příčiny, je skvělé posílit ledviny, nebo pohlavní orgány. Např. bylinami, vhodnými bylinami, nebo cvičením.

 

Mám ráda práci s pánevním dnem, jednoduchá cvičení dokážou vnést spoustu vyživující energie, posílit stabilitu těla a vnést novou chuť do života.

Jste maminka s dětmi? Přijďte si také zacvičit.

A máte-li to daleko, cvičte podle knihy JÓGA A STROMY. Ucítíte nový příval energie, radosti a lásky. K tomu se přidají pocity stability a kreativity.

Můžeme začít hned. Upřednostnit péči o své tělo, o své emoce a myšlenky. Dovolme si být prostě vyživení spokojeností… Jen tak, že jsme.

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky