Jak funguje energetické čtení u materialistů?

Jak funguje energetické čtení u materialistů?

Vlastně pokud se ke mně náhodou dostane na energetické čtení muž, první co slyším je: „ Moje žena se zabývá energiemi a takovými nějakými věcmi a prý mi pomůžete. Ale já jsem materialista.“

Pak probíhá rozhovor, s čím vlastně chce pomoci ten muž a jestli mi dá svolení k tomu, abych energetické čtení dělala. Protože bez svolení ho dělat nechci a nemůžu. Energetické čtení je aktivní vědomí proces, člověk hledá odpovědi na své otázky a zaceluje ve svém podvědomí a ve svých vnitřních nastaveních to, co je potřeba.

A pak se rozjede proces, energetické čtení mi umožňuje používat řeč lidí, kteří přijdou. Vlastně až nepochopitelně je konkrétní čtení víc pochopitelné pro daného člověka, než pro mě.

Krásné na energetickém čtení je, že je velmi individuální.

A muži materialisté? Reagují velmi rychle, a velmi rychle cítí změny ve svých životech.

Každý vlastně máme svojí intuici, své srdce, své emoce. Na to nepotřebujeme ani žádnou duchovní knížku, ani dělat rituály, ani nic jiného.

A zároveň máme své podvědomí, svá vnitřní nastavení, svá přesvědčení a vnitřní omezení, která můžeme pomocí pochopení změnit a pak se nám žije mnohem svobodněji a radostněji.

Opravdu velkou radost mám, když mě na ulici potká žena a řekne: „ Moc jste mému muži pomohla. Opakuje si jednu větu, která proměnila naši intimitu k nepoznání…“

Nebo když mi jiný muž řekne: „ Díky sezení s Vámi se cítím o tolik svobodnější, a najednou mě ženy začali vnímat a jsem najednou pro ně zajímavý. Najednou vnímám úplně jinak své okolí, byl jsem tak zavřený ve svém světě.“

Pro mě osobně je zázrak, když přijde na sezení muž. Protože výchovou, kterou muži prošli, mi přijde až neuvěřitelné, že dají důvěru ženě. A naštěstí energetické čtení nevychovává, ani není o mých názorech, ale spíše o energii a o vnitřní pravdě konkrétního člověka.

Každý má svůj život a materiální člověk není nic míň ani nic víc než duchovní člověk. Každý máme svůj úkol. Být terapeutkou nebo lektorem není víc než být zedníkem. To nejlepší na životě je, že ho můžeme žít.

Je krásné sledovat příběhy, Vaše osobní příběhy. Děkuji Vám za důvěru milé ženy, odvážní muži. Děkuji

Více o energetickém čtení najdete zde: https://pavlaskalova.cz/energeticke-cteni/

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky