Multiprožitek děložního čípku

Miluju práci Tantrických učitelů, obzvlášť Osho žáků. Právě jsem se vrátila z intenzivního šestidenního kurzu se Saritou, která s Oshem žila.

A nejedno velké Aha jsem si odvezla. A o jednom si myslím, že by mělo vědět co nejvíce žen.

V dnešní době se dělá konizace čípku jak na běžícím pásu, odstraňování dělohy, váječníků, vejcovodů… Nejsou to životně důležité orgány, tak proč ne?

A já se ptám, proč se nezkusí navrhnout léčba, která léčí, která neodstraňuje části těla, ale která léčí?

Byla jsem svědky toho, když ke mně přišla mladá dívka, že už má odstraněný jeden vejcovod, kvůli bolesti a zánětům a že jí lékaři doporučují i ten druhý odstranit a jít na umělé oplodnění. Navrhla jsem jí, ať navštíví alternativní terapeuty. Udělala to- irisdiagnostika, byliny, koupele, tinktury a psychosomatika jí potíže odstranili a za rok přirozeně otěhotněla.

Někdy je operace nutná a zachrání život. S pokorou a úctou klaním dnešní technice a šikovným lékařům.

A co dál? Např. Mladá žena po konizaci čípku. Před konizací cítila nesnesitelné bolesti a po konizaci ještě větší. Lékaři řekli, že jí to bolet nemůže, že už tam nic není, co by jí mohlo bolet. Zákrok proběhl v pořádku.

Žena po čtyřicítce prodělala operaci, která jí odstranila dělohu a vaječníky. Probudila se s pocitem, že už nikdy se nebude cítit jako žena a že její sexuální život skončil, že už nikdy nebude mít orgasmus. Vlastně ho neměla ani před zákrokem, tak jak by ho mohla mít po?

Vlastně mě Sarita překvapila informací, že i vnitřní orgány můžou mít fantomovou bolest. Bolest částí těla, které již nemáme po chirurgickém zákroku. A také stejně, jako lektorka Mohendžodára Olivie Pospíšilová, říká: „Dýchejte do míst kde děloha nebo čípek byl, jako by tam stále byly. Pracujte s těmito místy, jako by tam stále byly.“

Energetický potenciál dělohy, děložního čípku a ostatních ženských orgánů je velký.

Ponořit se představou, dechem do těchto míst je jako najít pramen živé vody rozkoše. Otevře se brána k hlubokému prožívání. Navíc dýchání do děložního čípku je cesta jak spojit prožitek těla, emocí, energie a duchovní extáze. A to se děje, i když už ho nemáme.

Učili jsme se načítat energii čípků a bylo to jako načítat volání o pomoc. Potenciál naplněné sexuality v těle ženy je obrovský. Ale většinou intimita znamená pouze sex, kde se mění polohy. Když už je to nuda, tak se přitvrdí. A děložní čípek jakoby čeká. Má v sobě potenciál přinést energetický nektar uspokojení a propojení se s blažeností. Jenže ženy jsou potlačené v tom, co cítí, v tom co chtějí prožívat, jsou potlačené v touze se odevzdat, protože se cítí ohrožené.

Jste šťastné, pokud to máte jinak a važte si toho.

Jaký je výsledek práce s představou energie která přichází do odstraněných orgánů? Co přináší představa lásky v těchto místech, dech, odpuštění, přijetí, odevzdání?

Můžu vám říct, jen zážitky žen, které tím prošly:

Mají nejhezčí milování ve svém životě, zažívají multyorgasmy, které nejsou pouze na fyzické rovině. Zažívají při stavech orgasmického výbuchu spojení, naplnění, uspokojení a blaženost.

Nečekejte na operace. Rozvíjejte svojí sexualitu a intimitu. Pečujte o svojí sebehodnotu a vnášejte dechem do své dělohy představu nektaru lásky.

Vzrušení, multiorgasmy a totálnost tu nejsou jen pro V.I.P. ženy. Protože každá žena je V.I.P. Každá žena je obrovská studnice pokladů a jedním z nich je schopnost prožívat víceúrovňovou rozkoš.

 

Jako dárek potěšení přijměte ukázku meditace Srdcem k extázi, kterou jsme nedávno dokončili s úžasnými muzikanty. Ukázka zde.

 

 

 

 

 

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky