Nejúžasnější stav během půl hodiny aneb jak jsem se poprvé léčila s křišťály

Mé první setkání s léčivou energií Energetickým lůžkem chakrys bylo velmi nečekané. Jela jsem do Olomouce natáčet prezentační video o terapii Energetické čtení.

Přijela jsem vyčerpaná, nedospalá, bolavá, protože jsem měla malou dceru, která zrovna několik nocí nespala a do toho se má tréma rozhodla, že mi to osladí bolestí břicha. Prostě jsem po několika letech mateřský chtěla stát před kamerou a prezentovat svojí práci, ale tréma byla neskutečná.

Kdo, z práce neodešel na několik let, asi nepochopí, jaké to je být najednou nejen mámou, ale ženou, která realizuje svá přání.

Jela jsem na doporučení k Liboru Jeřábkovi skvělý kameraman, střihač i terapeut. Když mě viděl, v mém vyčerpání řekl: „Pojď si prosím tě lehnout pod křišťály“.

Netušila jsem, co to je, nijak jsem neodporovala a lehla si pod nádhernou sestavu křišťálů prosvěcovanou v barvách čaker. Zažila jsem něco neskutečného. Okamžitě se mi začala vracet má energie a síla. Rozpustila se mi bolest v břiše. Myšlenky se mi zklidnili a ujasnili. Během velmi krátké chvíle jsem mohla stát svěží před kamerou a natáčet.

Uvědomila jsem si, že takovéhle stavy jsem zažívala, když jsem pravidelně meditovala. Stav, kdy je Vám hezky a cítíte, jak se vrací do těla, energie, radost, klid, jasnost a spojení s hlubší podstatou sebe sama.

Ze začátku jsem si myslela, že je to náhoda. Ale když jsem zažila stejný efekt po několika měsících znovu, bylo mi jasné, že bych si tento léčivý skvost chtěla pořídit.

Pro sebe i pro lidi, kteří to můžou potřebovat.

Proč pro sebe?

Ráda dělám sezení Energetickým čtením. Jsou to krásné intenzivní procesy. Když člověk pracuje tímto způsobem, měl by pečovat i o sebe, starat se o svojí energii regeneraci a relaxaci.

Proč pro druhé?

Přes deset let jsem fyzioterapeutkou a několik let dělám energetické čtení. Každý potřebuje jinou péči a někdy se nám lidem nechce s nikým nic řešit, ale přitom toužíme po láskyplné péči, uvolnění, rozpuštění bolesti a načerpání nové energie.

A to se mi líbí na léčení křišťály. Oni přimějí tělo, aby se dostalo do rovnováhy. Tělo se samo začne rovnat, rozpouští se bolest, zklidňuje se mysl a harmonizuje se energie člověka. Výsledkem je úžasný svěží stav, jako bychom strávili několik dní v Alpách u jezera s nejlepším jídlem, lidmi, psychoterapií a fyzioterapií. Alespoň tak působí křišťály na mě.

Je krásné spojovat se schopností sebeuzdravování.

Libor se po několika letech rozhodl, že se bude věnovat jen filmu. A tak jeho nádherné křišťály doputovaly ke mně.

Každý prožívá s křišťály svůj osobní proces. Většinou nejdřív lidé cítí energetické vlny tam, kde mají nejméně energie, pak se jim začne energie rozlévat do těla a celé tělo, psychika i energie se sladí. Díky zklidněné mysli přicházejí jakoby sami z nitra odpovědi na otázky. Lidem, kteří prošli těžkým obdobím, se navrací chuť žít i radost ze života.

Já křišťály miluji. Jsou takovým terapeutem, před kterým se nemusíte přetvařovat, nic vysvětlovat. Oni prostě působí láskyplně, něžně intenzivně, komplexně.

 

 

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky