Ocenit sama sebe

Když jsem byla malá, můj táta říkal: „Nejdřív se nauč prohrávat, ať nezkolabuješ, až prohraješ“. No a já se nějak zapomněla naučit vyhrávat, nebo ocenit. Znáte to? Nebo jste opak? Jako lidé kolem mě? Umí jen vyhrávat a jen výjimečně uznají chybu, omluví se nebo na sobě něco změní.

A tak svým psaním bych chtěla podpořit všechny, kteří zapomněli oceňovat sami sebe i svojí práci. A veřejně napsat, co za krásnou referenci k mojí tvorbě přišlo. Sdílejte se mnou vaše úspěchy, pokud chcete. Budu jásat.

Reference na meditaci, kterou jsem vytvořila s Jirkou Muchou a Petrem Bronišem:
Teda, tak takovou sílu jsem opravdu nečekala!! Měla jsem meditaci asi už týden ve svém PC a nějak jsem si přes hory práce nemohla najít chvilku… Při poslechu prvních tónů jsem začala brečet a celou meditaci mi tekly slzy po tváři.

Viděla jsem v hlavě obraz, jak stojím na vysokánské skále a mám skočit dolů, bez žádné záchrany. V meditaci se mi ukázalo, že mi rostou křídla a můžu podporovat sama sebe, že můžu letět a ne padat. Zážitek souvisel s dokončením projektu v realitě (cvičení pro děti) a jeho „vypuštěním do světa.“ Pochopila jsem, že když podpořím sama sebe, tak můžu letět a že se nemusím bát pádu.

Velmi silně jsem cítila, jak meditace otevírá srdce, pomáhá mi mít ráda sama sebe a zpracovává můj obrovský strach.

Je opravdu hodně transformační. Celý další týden jsem si ji pouštěla několikrát denně pořád dokola a vyplavovala se mi další a další bolest z mého srdce. U hudby beze slov cvičím jógu, píšu, vařím a prostě si ji užívám celé dny. Pavlo, už teď se moc těším na další tvé skvělé tvoření. Kdo se touží dostat víc do srdce, začít se mít doopravdy rád a nebo hledá, jak se dostat ke své duši, moc doporučuji tuto meditaci. Je jako pohlazení, které si můžete dát, kolikrát chcete.

Kristy Nečasová, Olomouc, www.jogaskristy.cz

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky