Proč se nepřitahujem- už abys byl sexy

Při terapii vztahu energetickým čtením se odkryjí různé roviny nefunkčnosti.

Tentokrát vám ukážu příběh párů, které mají špatně nastavené role ve vztazích.

Mají se rádi a moc by si přáli být si přitažliví, ale nejde to.

On ji miloval, ona jeho měla ráda. Nechtěla být sama, přála si naplnit to, co se od ní očekávalo. Chtěla muže, bezpečí, domov, a plnit přání muže.

Aniž by si toho všimla, podvědomě hledala tátu. Jeho uznání, jeho ocenění, objetí, lásku. Bála se podvědomě otevřít své srdce a následovat ho, protože se necítila dostatečně bezpečně. Musela by dělat změny, vystoupit z prožitků, které znala a které jí utvrzovali v tom, že takhle je to správně.

Dávala své tělo svému muži z povinnosti. Učila se, být připravená pro sex, který ji nevyhovoval, ale po kterém byl její muž spokojený, klidný.

Její srdce, duše i tělo plakaly. Nechtěla si to přiznat.  Lásku zaměňovala za obhajobu, že to má správně.

Měli se spolu hezky jako kamarádi, jako rodiče.

Ale magnetismus, rozkoš a partnerská láska, jim chyběla.

Nechci psát o tom, jak to s nimi dopadlo, ale ráda bych ukázala, proč jim nefungovala sexualita.

Jak nás ovlivňují podvědomé vzorce a nedostatek pozornosti z dětství

V jejím podvědomém nastavení hledala otce a bezpečí. Projektovala si na svého muže otce. Nechala si zavřené srdce, aby neriskovala. Aby nemusela být vystavená změnám. Byla přesvědčená, že pokud bude „správnou ženou“ podle své a společenské představy, pak bude vše správné. Vytvořila si ve svém životě spokojenost. Ale pod tou spokojeností bublala touha zažít lásku, vášeň energii.

On ve svých podvědomých vzorcích měl nastavené, že potřebuje chránit a zároveň dostávat mateřskou lásku. Pozornost si přitahoval tím, že něco se stalo a on si vyžádal kontakt, který byl velmi mateřský. Jednorázově to nevadí, ale pokud je to pravidlem je to role matka-syn. Někdy tyran-oběť.

Milovali se, ale jejich vnitřní nastavení- jejich role, nebyli slučitelné se šťastným partnerstvím.

 

Celá tato situace v partnerství se začne měnit, pokud se vnitřní nastavení a nedostatky z dětství začnou uzdravovat. Celá situace se změní, pokud si uvědomí, jakou hru hrají, jaké role. Jaké kostýmy si navlékli.

Lidé pak mají možnost začít od začátku. Být upřímní v tom co cítí. Objevit svá přání a touhy.

Samotný vztah se může uzdravit anebo se v dobrém rozpadnout. Pokud najdete svá vnitřní nastavení a uzdravíte je, pak už nevstoupíte do podobného vztahu.

 

Výsledek uzdravování vnitřních nastavení a vzorců může mít různé výsledky. Některý vztah projde proměnou a vyloupne se naprosto fantastický pár. Někdy se ti dva rozejdou. Ale vždy se lidé dostanou do kontaktu sami se sebou, s tím co je v jejich životě pravdivé a co rozvine osobnost.

Kde je dynamika intimity

Intimita je dynamika. Potřebuje muže a ženu. Nebo aspoň mužskou a ženskou polaritu. Pokud zůstaneme viset v rolích rodič- dítě- pak se jen těžko hledá přitažlivost.

V roli rodič- dítě nám může být dobře, ale nikdy nezvednete přitažlivost tak, aby to fungovalo. Takhle napsaný to možná zní srozumitelně, ale často si neuvědomujeme, že takové role hrajeme. V posteli leží náš muž, ne otec. Ale projekcemi a nedostatky si vlastně můžeme v rolích otce mužem nahrazovat.

A to nemůže změnit partner. Nemůže změnit to, abychom takováhle nastavení měli.  Nedostatky z dětství si musíme zacelit v sobě sami nebo s pomocí.

Dovolme si stát se dospělým mužem a dospělou ženou. Dospělým milencem a dospělou milenkou.

Já miluju energetické čtení, pokud chcete, podívejte se zde.

 

Obrázky maluje Jana Šulová, děkuji

 

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky