Raději muže nebo milence?

Tento příspěvek  je o ženě, která si myslela, že když bude následovat svoji touhu, vzrušení a odejde od svého muže, že bude šťastná, ale realita ji překvapila. Co na to energetické čtení?

Mluvím s ženou, která byla mnoho let ve spokojeném manželství. Jediné, co jim chybělo, byla sexualita. Našla si milence, který ji pomohl cítit se naplněnou sexuální ženou. I přesto, že milovala svého manžela. Byla velmi zmatená. Sexualita s milencem ji naplňovala. Cítila touhu a Vášeň. Nedokázala svému muži lhát a tak se s ním rozvedla. Zůstala sama a navštěvovala milence. Ale její štěstí a naplněnost zmizela. Cítila hlubokou frustraci, prázdno a samotu. I když s ní milenec chtěl žít, tak to odmítla. Energetické čtení chtěla kvůli tomu, že nerozuměla ničemu z toho, co prožívala.

Odkrývá se obraz a jasná otázka: „Váš manžel byl Váš první muž?“

S odpovědí přichází mnohé vysvětlení. „ Ano, byla jsem taková slušně vychovaná dívka, která si nedovolila nic prožívat, vodit se s někým za ruku, zkoumat…“

Vnímám obraz mladé dívky, která si přála prožívat svojí pubertu a svojí etapu „dospívající promiskuity“ jinak než tomu bylo. Čekání na toho „pravého“, kdy láska hory přenáší, ale tělo není důležité.

To všechno ji zatím dává smysl, vysvětluje mi, jak se začala před několika lety věnovat sama sobě, začala cítit svojí touhu těla a svojí sexuální touhu. A jak potkala milence. To, čemu nerozuměla, byl fakt, že po rozchodu s mužem se cítí nešťastně, ikdyž teď by mohla být se svým milencem kdykoliv.

Odkrývá se obraz hluboké lásky k jejímu muži a obraz puberťačky, která si neprožila to, co ji život přinášel a nabízel v jejím věku. Odkrývá se obraz vnitřních nastavení, která vycházeli v pubertě z výchovy a četby, kterou milovala. Cizí příběhy a filozofie, které neměli nic společného s jejím věkem ani s její touhou a prožíváním. Její intenzivní nastavení, že někdo ví líp než ona, co je správné a že to „něco“ musí následovat.

To vše vysvětluje, proč v momentě, kdy začala vnímat sama sebe, proč najednou její touhy byli jiné, než život, který žila.

Ale proč ta ztráta po rozvodu?

Její intenzivní ovlivnění romány, filozofií a další četbou bylo zásadní pro nastavení fyzického kontaktu v manželství. Podvědomě hledala „správné hodnoty“. A do nich sex nezapadal. Ikdyž měli spolu sex, tak nebyla přítomná, pocitově se od něj odpojovala. Když se začala otvírat sama sobě a svým touhám, otevřela touhu mladé dívky v sobě. A svého muže a touhu po lásce přestala vidět. Ale její láska tu stále byla. A vnitřní nastavení, že k lásce sexualita nepatří také.

Potkala milence, ke kterému lásku necítila, ale vzrušení, touhu a rozkoš ano.  V energetickém obrazu ji její manžel naplňoval jako muž asi z 80 procent a milenec asi z pěti. A fungovalo to v momentě, kdy měla oba dva. Nemusela nic měnit ve svém vnitřním nastavení, které říkalo, že láska a sex k sobě nepatří. 80 procent bylo přebytých těmi pěti díky intenzitě a zaslepenosti.

V momentě, kdy měla být se svým milencem, se jí dělalo fyzicky špatně, protože mu nerozuměla, necítila, nemilovala. Nebylo nic, co by je bavilo společně, nebylo nic, co by tvořili, nebyla tam touha po rodině. Jediné, co je spojovalo, byl vášnivý spalující omamný sex. Ale žít a být jen s milencem ji nijak nenaplňovalo.

Cesta zpátky ke svému muži nebyla.

Ptala jsem se, v energii na řešení a cestu. Dostala doporučení, aby se usmířila s tím, co se stalo a rozešla se i se svým milencem. Aby ukončila tuto etapu života a otevřela se novému typu partnerství, kde se může spojovat láska i sexualita, důvěra i radost.

Většina všeobecných rad typu: následuj své srdce, nefunguje, pokud podvědomí je nastavené jinak, nebo pokud je srdce plné bolesti a žena místo lásky následuje vlastně potřeby z dětství nebo puberty. Kdybychom se dokázali více ponořit do svých srdcí a naplnit své potřeby před tím než uděláme rozhodnutí, pak by naše rozhodnutí vypadala jinak.

Možná vám pomůže před důležitým rozhodnutím otázka: „Co říká mé nitro?“ „Co říká má vnitřní moudrost?“ „Co říká mé srdce?“

Představte si sebe, jak děláte rozhodnutí v momentě, kdy jste naplněni nedostatkem. A pak udělejte hluboký nádech a výdech a uvědomte si, jak byste se rozhodli, kdybyste měli dokonalé dětství, pubertu, kdybyste byli naplnění láskou a péčí. Kdybyste opravdu milovali sami sebe, kdybyste si vážili naplno sami sebe. Jaké by potom bylo rozhodnutí?

Energetické čtení

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře
 1. Pavel Jetenský napsal:

  Zaujalo mě to, děkuju za sepsání Pavlo. Ano, často se rozhodujeme na základě nějakých naučených vzorců z dětství, aniž bychom si uvědomovali, co se děje a že to není nutně v souladu s tím, co je v nás ryzí a opravdové.

  • Pavla Skálová napsal:

   Děkuji za názor muže. Život je směs všeho. I těch dobrých i těch špatných rozhodnutí. věřím, že je více a více lidí, kteří chtějí žít v souladu se sebou ne v souladu s nastaveními.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • Ebook Smyslné večery

  Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky