Sexuální výkony, aneb nejlepší dárek od mého muže

Přemýšlím, proč v dnešní době jsme tak všichni unavení a v neustálém vysokém nasazení. Proč i sexualita je něco, co lidé v mém věku dělají na výkon, s pocitem aby vztah fungoval. Jak nás média válcují tím, jak máme vypadat a co dělat, jíst, jak vychovávat děti.

A sexualita na výkon? Naše zacílená zacílenost nás dělá vlastně chudými v prožitku. Nebo naopak naše nechuť posunout se dál .

Uspokojení ženy, podle tantry, nezačíná sexem, ale intimitou. A intimita začíná pozorností. Když to hodně zjednoduším: Je to myšlenka: Vidím tě, vnímám tě, cítím tě, dotknu se tě, vyjádřím to, co k tobě cítím.

Není to hned vyjádření sexuálního chtíče. Nebo alespoň ne stále v dlouhodobém vztahu. Jasně, že rychlovky jsou taky krásné a mají své místo v našich životech. Ale spokojenost vyžaduje víc.

V tom všem, co děláme, můžeme najít chvilinku a vnímat svojí ženu, svého muže, dotýkat se, udělat si romantický večer nebo vášnivý nebo úplně crazy. Podle vlastních představ, podle toho, kým jsme a co máme rádi. A aspoň občas si vyzkoušet netlačit na cíl a přitom neutíkat z intenzity, která se děje sama.

Jasně, že jeden z partnerů má často větší sexuální chtíč a ten druhý/á si přeje víc projevů něžností a lásky. V energiích vztahu se to zobrazuje tak, že jeden má otevřenou sexualitu a druhý srdce. Někdy stačí málo, aby se tyto dvě roviny otevřeli oběma stejně, někdy je potřeba hlubší terapie.

Tantra přináší mnoho cvičení, meditací a masáží, kdy se oba můžou potkat ve stejný moment ve stejném naladění i prožívání. Proto jsem napsala dva eBooky. Mám tuto cestu prožívání a objevování ráda. Tantra kultivuje nejen sexualitu a intimitu, ale především vztah. Vztah k sobě, ke svému tělu, vztah k muži (ženě), vztah k dětem i k okolí.

Napsala jsem je naším současným jazykem. Jednoduše použitelně. Nemusí se z vás stát esoterici, guruové, ani nemusíte nosit oblečení z batiky, abyste se cítili více žensky-mužsky- více spokojení v intimitě. Tantra to je svoboda a objevování svých vnitřních světů a prožitků.

 

Co je vlastně ten nejlepší dárek mého muže všem ženám co znám?

Je to aplikace do mobilu-Menstruační kalendář. Můžete se tomu smát, že muž je ten, kdo tuto aplikaci přináší do ženských rozhovorů, když za to nic nemá. Ale je to tak.

Víte proč to tak začalo? V rodinách s malými dětmi se pořád dokola řeší jedno téma: Jak často mít sex, aby byli spokojení oba. A hlavně se vždy o stejném tématu partneři-manželé baví velmi protichůdným způsobem. Žena říká: my to máme často-asi jednou týdně. Muž odpovídá, ale prosím tě, to bylo před měsícem.

Ta aplikace umožňuje zapisovat si všechno. Kdy máte špatnou náladu, sex, ovulaci…Takže máte důkaz, že nejste pořád naštvaná a že sex máte častěji, než říká muž.

Je to nástroj, který umožňuje velmi přesně určit Plodné dny (s pomocí bazálního teploměru a ovulačního testu). Takže můžete najít velmi neinvazivní způsoby ochrany početí.

 

Ale takovýhle důkaz stále intimitu nepodpoří. Jen pomůže ujasnit si, jak to doopravdy máme. Z pohledu tantry se potřebujeme naučit v sexualitě rozšířit svojí škálu prožitků a spokojenosti. Z našich výkonů a zacílenosti vytvořit cestu prožitku, kde vrchol bude stejně intenzivní jako cesta před vrcholem i po vrcholu.

Přeji krásnou vzrušující cestu.

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.