Spokojený člověk- vztah- rodina

Včera mi přišla krásná zpráva.

Chtěl bych ti vyjádřit, co mi přineslo energetické čtení, konstelace a povídání s tebou. Poznávám, jak krásné je být upřímný, dávat své pocity najevo. Díky tobě lépe poznávám sám sebe. Lépe se mi dýchá. Cítím se stále více tím, kým jsem a je to krásné. Cítím, že dokážu otevřít své srdce, dávat lásku a zároveň ji přijímat. Jsi výjimečný člověk, který dokáže předávat energie a jednat čistě ze svého srdce z lásky. Nikdy jsem nikoho takového nepotkal a vážím si tě.

Tento muž se mnou zažil energetické čtení– proces, při kterém skrze energii vidím, co konkrétního člověk na své cestě právě teď potřebuje.

  • Někdy si připadám jako energetický chirurg. Když vidím obrovské energetické ztráty, který daný člověk má. Snažím se zastavit všechny rozeběhnuté mentální a energetické procesy.
  • Někdy jsem jen ten, kdo naslouchá a vidí člověka takového, jaký doopravdy je. Být viděn ve své kráse a ve svých darech je dnes vzácnost.
  • Někdy ukazuji partnerům, které roviny ve svém životě mají dominantní a proč se nemůžou shodnout. Proč nemůžou najít společnou řeč.

Většinou je to dáno tím, že jeden má extrémně otevřené centrum sexuality a druhý centrum srdce. Ten, co má otevřenou sexualitu potřebuje co nejvíce prožívat svůj chtíč, touhu, vášeň a ten co má srdce otevřené pak projevy sexuální bere jako něco násilného.

A někdy se těžko potkávají partneři, když jeden má otevřené roviny duchovní a ten druhý kreativní, nebo sexuální. Často se to ukazuje u partnerů, kteří v určitý moment začnou věnovat svojí pozornost jiným prioritám. (Např. když jeden začne jezdit na kurzy tantry a druhý ne.)

My lidéjsme schopní potkat se ve všech rovinách, pokud najdeme způsoby. Těmi může být odstranění starých zranění, díky kterým si nedovolujeme otevřít své srdce nebo sexualitu. Můžeme praktikovat tantrická cvičení a meditace. Ta nám nejvíc e umožní potkat se ve stejný čas ve stejné rovině.

Při zamilovanosti tato témata neřešíme. Zamilovaný člověk je šťastný, protože mu funguje téměř všechno.

  • Někdy vidím příčiny nemoci dětí. Je to velmi individuální. Příčiny nemocí u malých dětí ( kromě těch všeobecně známých)mohou být například rodinné vztahy, vztahy s kamarády, s vychovateli, prostředí, ve kterém dítě žije, nebo i volba Duše, než se dítě narodí. Takové děti bývají, bez zjevné příčiny, nemocné již od narození.

Každé energetické čtení je individuální. Maximálně.

Energetické čtení probíhá s hlubokým soucitem, láskou, porozuměním. Přicházejí jasné informace, co se v člověku, nebo ve vztahu odehrává a co je možné s tím dál udělat.

Fascinuje mě, že je možné energetické čtení dělat na dálku přes skype nebo po telefonu. Mám tento typ pomoci také ráda. Člověk je ve svém prostoru doma a po procesu si může okamžitě lehnout.

Kdyby vás energetické čtení lákalo a potřebovali byste se na něco zeptat, tak se ptejte, jsem tu pro vás. Nově v Bylinném ateliéru.

Kontakt zde

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky