taneční meditace

ESENCE ŽENY

Toužíš po spojení s ženskou energií?

Zvu tě na lekce, kde probudíš svojí ženskost.  Naučíš se spojovat se svým darem plynutí, krásy, něhy i radosti.
Změníš běžný pracovní den na naplňující zážitek.

Lekce pro ženy všeho věku.

Spontánní tanec s řízenou vizualizací nám rozproudí léčivou energii, oživí poklady naší ženskosti, srdce, intuice i Duše.

 

Jednoduché cvičení pánevního dna dokáže omladit unavené tělo, posílit pánevní dno, rozhýbat ztuhlé svaly a uvolnit bloky.

Po patnácti letech zkušeností s tancem, hudbou a aktivních Osho meditací jsem otevřela kurzy Tanečních meditací ESENCE ŽENY.

Volím hudbu a slova tak, aby ženu vedli k její vlastní energii a podstatě. K setkání se sebou samou. Se svojí silou i energií ženskosti. Uvolňujeme nepotřebné myšlenky a energie. Nabíráme výživu pro naši pánev, srdce i intuici.

Noříme se do prožitku spontánního tance ženskosti. Otvíráme se prožitkové meditaci, která přináší odpovědi na otázky, uvolnění i potěšení.

Jako fyzioterapeutka hledám nejrůznější souvislosti a podporu pro tělo. Proto na svých lekcích učím práci s pánevním dnem, které uvolňuje staré vzpomínky a traumata. Cvičení pánevního dna otevírá naše ženské poklady k rozkoši a prožitku krásna v nás samotných. Ženy, které mají problémy s bolestivou menstruací nebo zažívají bolestivý sex, díky cvičení mohou natolik posílit i uvolnit svaly pánevního dna, že jim tyto obtíže zmizí ze života. I přechod do menopausy je jednodušší.

Nedílnou součástí je sdílení, které pomáhá postavit každou lekci více individuálně pro konkrétní přání jednotlivých žen. Je to kouzlo přítomného okamžiku, díky kterému ženy odcházejí naplněné a spokojené. Jejich přání se naplňují více a více.

Co prožijete

  • energii ženskosti
  • sílu ženy
  • krásu uzdravování
  • podporu ženského kruhu
  • návrat do prostředí bezpodmínečné lásky
  • projdete starými přesvědčeními do svého nitra
  • spojíte se s intuicí
  • otevřete se hojnosti a radosti

Co o lekcích říkají ženy

Baví mě ta svoboda pohybu. Cítím se zase víc sama sebou a i večery s mým mužem jsou po tanečních meditacích nádherné.
Petra, 33 letMateřská dovolená
Těšim se na každou lekci. Dává mi prostor vydechnout starosti a napětí. Během jednoho roku jsem toho zažila tolik, že se to nedá ani popsat. Jsem mnohem víc ženou a mé srdce po rozchodech a těžkých událostech ožilo a zase cítím.
Jana, 55 letživnostnice
Je mi až líto, že jsem neznala taneční meditace dřív. Možná by můj život víc plynul. Ale alespoň teď vnímám, když jsem ve své intuici a plynutí, jak se mi v životě daří. Vlastně je krásné, že to, co zažiji na tanečních meditacích, tak se objeví i v běžném životě. Více lehkosti, hravosti, ženskosti. Líbí se mi, že tyhle lekce jsou pro ženy jakéhokoliv věku a je respektovaný jakýkoliv zdravotní stav.
Květa, 49 letÚčetní

Pro koho lekce jsou určené

Na věku nezáleží. Stačí mít chuť posunout se ve svém prožívání dál. Každá žena si určuje své tempo, rychlost, pohyby, sílu dechu podle toho jak to cítí. Nic to nemění na hloubce prožitku. Na lekcích se setkávají ženy různých generací a každá z těch žen je spokojená a těší se na další lekce.

Kdy

Nové termíny:

rok 2019:

10.9., 24.9., 8.10., 22.10., 5.11., 19.11., 3.12., 17.12.

rok 2020:

7.1., 21.1. 4.2., 18.2.,3.3., 17.3., 31.3., 14.4., 28.4., 12.5., 26.5., 9.6., 23.6.

Lekce jsou 1,5 hodiny

Kde

Dům u Slunce

 Na Roudné 105/1, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň

Cena:

permanentka 8 lekcí: 1120,- (cena za lekci 140.-)

1 lekce 180.-

Aktuální informace

Pokud chcete dostávat aktuální informace o termínech, pak mi napište e-mail, nebo sledujte FB stránku Taneční meditace

těším se na vás

Pavla Skálová – fyzioterapeutka, lektorka kurzů pro ženy a páry, Terapeutka energetickým čtením, celostní fyzioterapeutka

Kontakt: pskalova@gmail.com, www.pavlaskalova.cz, 608 776 689

Obchodní stránku webu a organizaci kurzu zajišťuje

Michal Adamec

Toužimská 14, Plzeň 32300

IČ 05977517

registrovaný na Magistrát města Plzně - Živnostenský úřad
Tylova 36, Plzeň

majki@email.cz

telefon: 608 437 43

Nejsem plátce DPH