Zahrada splněných přání

Má vize Zahrada splněných přání

V mém životě jsem si splnila mnoho svých snů a přání. Byli to hlavně pracovní sny a sny prožitku. To čeho jsem si všimla je, že mi nestačí mít sen, cíl a splnit si ho, že potřebuju tvořit stále. Asi to nikdy neskončí a je to skvělé.

Díky mým snům jsem prošla několika profesemi.  Poznala jsem mnoho úžasných lidí v době, kdy s realizací svého snu teprve začali a byli plní pochybností a strachů. Hledali cestu. Hledali odpovědi na své otázky: kdo vlastně jsem, co mám v životě dělat, jak mě můj koníček uživí. Tito lidé nezůstali u strachu a pochybností, pokračovali přes překážky a jsou úspěšní, autentičtí a skvělí ve svém oboru. Vystoupili z řady těch, co dělají všechno stejně, nebo podle někoho jiného a začali.

Můj příběh má hodně barev. Z malířky porcelánu se stala vystudovaná fyzioterapeutka. To mi ale nestačilo, spojila jsem hraní na nástroje s praxí fyzioterapeutky a vznikla muzikoterapie. Několik let jsem připravovala hudebně léčivé pořady pro děti, seniory. Pro učitele školek a škol jsme vytvořili akreditovaný program.

Pracovala jsem jako ošetřovatelka u seniorů ve Švýcarsku, naučila jsem se německý jazyk a nasála svobodné myšlení lidí bez paměti komunismu.

Mým koníčkem od dvaceti let je tantra, ta se mi stala další profesí. Pořádám kurzy pro ženy, vodní tantry i tantry pro páry.

Žila jsem několik let v krásném místě, kde lidé tvoří rodové statky, staví hliněnoslaměné domy. Zahradu proměňují podle principů ekozahrad a permakultury. Starají se etickým způsobem o svá zvířata. Jejich život obklopuje zelený ráj.

Mým domovem se stalo město. Mojí oázou zahrada ve městě. Mým přístavem přátele a rodina.

Přála bych si předávat své zkušenosti, tvořit, malovat, hrát na nástroje, dělat masáže, nahrávat hudbu, starat se o zahradu. Potřebuji ke svému životu pohyb a sport. A ještě k tomu mi dělá radost čas s mužem a dcerou. Přála bych si znovu vidět skvělé lidi, kteří něco umí a umí to i předávat.

Jak všechno skloubit a propojit? Je tak málo času. S malým dítětem ještě méně.

 

Proto doufám, že vznikne zahrada splněných přání.

 Že bude místo pro semináře a cvičení. Místo, kde se lidé nebudou muset rozhodovat, jestli stráví den na čerstvém vzduchu nebo v tělocvičně. Místo, kde nebudou řešit, že při svém tvoření nemají kam dát děti.

Těším se na jaro a na další prožívání naplno.

V mé vizi se stává naše zahrada s dřevěnou chatičkou místem setkávání, místem splněných přání.

Z naší chatičky se stane prostor pro cvičení, masáže, meditace, zpívání, hraní, setkávání.

Naše zahrada bude místo, kde lidé budou cvičit jógu, odpočívat, čerpat energii.

Bude dost prostoru pro děti, které můžou objevovat svět svobodně.

Věřím, že přijde čas, kdy budeme mít dostatek koloběžek na půjčení a bude možnost si vyzkoušet jezdit s dětmi na zádech, nebo je doprovázet, až pojedou na svých odrážedlech.

Věřím, že brzy budeme mít dostatek pomůcek pro tvoření a že rodiče i děti pustí svojí fantazii a vytvoří spoustu radostí.

Miluju recyšití a recytvoření. Proto bych ráda s lidmi předělávala staré kusy nábytku, oblečení. Vytvářela společně mozaiky i hliněné omítky. Postavíme spolu hliněnou pec na chleba a zasadíme minijurtu z proutí pro děti. Naučíme se plíst houpací sítě a šít bezpečné houpačky pro miminka. Budeme šít quietbook a tvořit maňásky.

Večery naladíme nástroje, na které umí hrát každý a budeme tančit, zpívat a hrát.

Ponoříme se do vůně olejíčků a naučíme se masírovat tělo.

Přichystáme tantrické workshopy, jako podporu našich vztahů a intimity.

Těším se, že budeme tvořit organické záhonky a třeba se i naučíme jak zazelenit svůj balkon a parapet.

Budeme společně tvořit, hrát si, zpívat, tancovat, milovat život a plnit si svá přání.

 

U ohně popíjet víno a vyprávět si příběhy.

Každý nemusí odjet z města pryč, i ve městě najdeme zelený ráj.

 

 

 

Pavla Skálová
Jsem terapeutka energetickým čtením. Lektorka kurzů pro podporu energie člověka a vztahu. Mým největším darem je číst energii, co a proč se v člověku děje. Rozklíčováním podvědomých nastavení spojuji lidi s jejich zdrojem štěstí a spokojenosti. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře
  1. Ája napsal:

    Na zpívanou příjdeme rádi i nějaký taneček můžeme zorganizovat 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Ebook Smyslné večery

    Oživte rodinný život chvílemi smyslnosti. Zkuste s dětmi objevit svět pěti smyslů. Spojte rodinu se zábavou, prožitkem, intuicí a intenzitou. Dejte erotice nový vítr.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky